Hudebni kapela co hraje hlavne zahranicni hudbu

Uvitam tipy na nejakou zivou kapelu (svatba bude v Praze ale nejaky rozumny dojezd zaplatim) pro svoji cesko-anglickou svatbu. Na svatbe se mi zadne ceske hudby hrat nebudou a partner chce nejakou kvalitu.. Cenu neresim ale nejak rozumne prosim! Cca max do 25000 CZK>
Odpovědět
Profilova fotka
@alisa_ Dobrý den, slečno nevěsto, ve věci zajištění kapely na Vaší svatbu v Praze Vám rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Obsahuje i kapely a pevně věřím, že se mi povede Vaši poptávku uspokojit k Vaší plné spokojenosti ;-) Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Nabídku hudební skupiny jsem Vám odeslal interní poštou. Přeji hezký den, a mnoho štěstí, Ivan
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den přeji, ráda Vám nabídnu mou kapelu. Jsme profesionální hudebníci (HAMU, konzervatoře), hrajeme pop, jazz, swing, 60. léta, rocknroll, převážně zahraniční hudbu. Komunikace v angličtině není problém. Jsme schopni hrát k oslavám, tanci, ale i ke svatebnímu obřadu. Podívejte se na naše webové stránky a v případě zájmu se ozvěte a povíme si více. Děkuji moc. Veronika Moudrá
Odpovědět
Profilova fotka
.. a datum svatby?
Odpovědět
@hudbanaakcibrno 31.7.2021 Kousek od Prahy.
Odpovědět
Tak uz mame - dekuji!
Odpovědět
@alisa_ Můžu se zeptat koho jste nakonec vybrali? Mám podobné požadavky na Česko-skotskou svatbu 🙂 Děkuji
Odpovědět
@musija Ahoj! Nakonec mame Mala Ruckus na vecer a dva kluky z te kapely pres den z jejich akustickou dvou-clennou band Bookie Bakers. kapela je Irsko/Kanadska. Zahrajou nam co budeme chtit i se nauci ochotne pisne. Pro nas hudba je dulezita na dokresleni cele atmosfery takze rozhodne nelitujeme 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?