Hudba Zlínský kraj na svatbu 5/9/2015 - DJ i kapela

prosím o rady a Vaše zkušenosti ským jste byli Vy i Vaši hosté spokojeni za každý typ předem děkuji
Odpovědět
Ahojky, já si dovolím s plného srdce Ti vřele doporučit DJ Luďka Ptáčka -- byla s ním výborná domluva , proběhla i osobní schůzka cca 2 měsíce před svatbou ... připravil nám krásnou hudbu k obřadu, který nám taky ozvučil ... Byl přesný , velice vlídný ke všem hostům ... prostě takový pohodový člověk ... přesně tak jsem si to představovala . Při večerní hostině velmi vhodně a nevtíravě moderoval .. byl prostě se všemi hned takový kamarád ... super výběr hudby od písniček pro babičky až po ty nové pro nás "mladé"..... Pokud by jsi chtěla, někde pohledám kontakt .. nebo si myslím že je i tu na beremku v profi - hudbě .. krásnou svatbu , poklidné přípravy přeje Patricie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 200 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?