Menu Forum

Hudba v okolí Rychnova nad Kněžnou na svatbu 14.6.2014

28. bře 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
marti_marta
Registrovala se 5. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
marti_marta
Registrovala se 5. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahoj, neměli byste prosím tip na muzikanty nebo DJ na svatbu na Rychnovsku (konkrétně na mejdan v Dešném v Orl.h.)? Ideálně vysokou kvalitu za rozumnou cenu, znáte to emoticon Jinak mí favoriti - Fantasy music - mají plno, ale to bych fakt vřele doporučila dalším hledajícím emoticon Teď se poohlížím spíš po "dýdžejích".. Taky jsem viděla nabídku DJ se zpěvákem, ale ne z našeho okolí emoticon Nemáte zkušenosti? Předem moc děkuju!
13. led 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
reflex_rock (8 r.)
Reflex- Rock
REFLEX -ROCK PRO

Hudba a zábava - Region Blansko
10
fotoportrét
fotoportrét
reflex_rock (8 r.)
Reflex- Rock
REFLEX -ROCK PRO

Hudba a zábava - Region Blansko
10
 Dobré ráno,
nabídku naší kapely Reflex - Rock jsem Vám zaslal do zpráv.
Třeba přijde vhod....
Pěkný den a poklidný začátek pracovního týdne emoticon
13. led 2014 v 08:12  •  www.reflex-rock.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarkak
79
Registrovala se 2. září 2013 na beremese.cz. Přidala 245 příspěvků. Má 31 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
klarkak
79
Registrovala se 2. září 2013 na beremese.cz. Přidala 245 příspěvků. Má 31 přátel. Region Hradec Králové.
 Ahoj, doporučuji kapelu COMBI (jsou z RK a ze Solnice) a pak nám na plesech hrají Brillant Band a ti jsou taky skvělí emoticon
13. led 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
 Dobrý den,
rád Vám zahraju. Nabízím služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou.
V případě zájmu mohu vzít i zpěváka nebo zpěvačku a tak produkce splňuje i to že je tam část svatby živé zpívána emoticon
Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
S pozdravem Svatební dj Jarek
13. led 2014 v 16:38  •  www.svatebnidj.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vizulina
1
Registrovala se 5. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
vizulina
1
Registrovala se 5. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek. Má 7 přátel.
 Ahoj, tak prave resim to same...Jen na 13.9. emoticon
Snad najdeme to praveemoticon Za kazdou radu budu vdecnaemoticon
15. led 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marti_marta
fotoportrét
fotoportrét
marti_marta
 Začínám zvažovat skupinu SONG z Kostelce n.Orl. Ještě jsem je teda neviděla naživo, ale podle webu jsou mi fakt sympatický! Znáte je? Jinak jsme dostali kontakt na levnou DJku z Deštnýho, tak uvidíme. A @klarkak díky za tipy! Combíky znám, ale moc se mi do nich nechce, představovala jsem si něco mladšího a modernějšího - i když mám Aničku Schůtovou moc ráda! (pracovala kdysi v naší školní jídelně a zpívala si i při otírání stolů emoticon ) a Brilliant Band je bezvadnej, o tom žádná - tam je to jen osobní nechuť kvůli mé vztahové historii :D ale ty bych taky určitě doporučila!
25. led 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lendulos
25
Registrovala se 6. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků. Má 10 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
lendulos
25
Registrovala se 6. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků. Má 10 přátel. Region Hradec Králové.
 Doporučuji Relax music Jaroměř!! Znám osobně, ale 13,9. už jsou obsazení - na moji svatbu :-P
1. únor 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trefina
27
Registrovala se 12. července 2013 na beremese.cz. Přidala 59 příspěvků. Má 50 přátel. Region Rychnov nad Kněžnou.
fotoportrét
fotoportrét
trefina
27
Registrovala se 12. července 2013 na beremese.cz. Přidala 59 příspěvků. Má 50 přátel. Region Rychnov nad Kněžnou.
 @marti_marta song znám, každý rok u nás na vesnici hrají na retro plese a jsou užasní, kdyby mi je nevyfoukla jiná nevěsta, máme je taky emoticon
1. únor 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trefina
27
fotoportrét
fotoportrét
trefina
27
 já obepisovala : Pokorok, song, brilant band, fantasy, combi....kdyžtak do IP maila a já vám přepošlu jaký cenový relace měli vloni emoticon
1. únor 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pelmel
Pel-Mel
Jan Veverka PRO

Hudba a zábava - Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
pelmel
Pel-Mel
Jan Veverka PRO

Hudba a zábava - Region Hradec Králové
 Svatební den by měl být pro Vás i vaše hosty něčím neopakovatelným. Mělo by být veselo, mělo by se tančit, zpívat a bavit by se měl každý. A právě o to se Vám dokážeme postarat. Více info na našem profilu emoticon
28. bře 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí