!!! Hudba na veselce 1.9.2018 U Luhačovic

Hledáme, popřípadě uvítáme doporučení na DJ či živou kapelu, kteří by nám zahráli na naší veselce. Termín 1.9.2018 cca od 17h do 1h ranní. Repertoár od populární hudby různých let, taneční hudba, standart. Bez karaoke. V případě zájmu prosíme o zaslání kalkulace. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabídku jsem vám zaslal do interní pošty zde na Beremku. :-) Dj Libor Velek Brno
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku naší kapely posílám s dovolením do I.P. Zaujme? :-) Zuzka - zpěvačka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Mrkněte na náš web.Můžeme se domluvit. S pozdravem-hudba-Jan's :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, určitě mrkněte na naše stránky. A pokud se Vám bude naše práce líbit - určitě nám napište a my Vám pošleme nabídku přímo na míru ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn den Patrik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý vecer muzu vám nabidnout naše Duo Koktejl.Vice info na,našich stránkách .Jsme sice z Ostravy ,ale prijedeme i k vám.Udělám vam příjemnou cenu .V případě zajmu pisnete do ip posty.S pozdravem zpěvačka Yvona Juchelkova
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby zpivajiciho dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Reference na jednotlivé Dj's najdete na našich stránkách nebo tady na beremese. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, píši sz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posíláme nabídku ve zprávě.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme, můžu nabídnout od sólisty přes multifunkční duo (multiinstrumentalistka a světový rekordman) až po velkou kapelu. Vše můžu poskládát na Vaše přání, hrajeme mnoho žánrů- od oldies až po současnost. Více informací získate na mém profilu a nebo přímo kontaktujte mou maličkost :) Budu se těšit, Eliška
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?