Hudba na svatbu v Kutné Hoře 25.6.2022

Krásný den, prosím o doporučení kapely nebo DJ na svatbu v Kutné Hoře 25.6.2022. Děkuji. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, je to jeden z mých posledních volných termínů a jsem z Pardubického kraje. Rád budu profesionální součástí Vašeho vyjímečného svatební dne. Posílám Vám soukromou zprávu. S přáním krásné svatby Tomáš Borovička
Odpovědět
Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den mohu poskytnout kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty (světelná a hudební show) Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin, laser show....NOVINKA: MOŽNOST ZAPŮJČENÍ VELKÉHO MNOŽSTVÍ DEKORATIVNÍHO OSVĚTLENÍ (studená bílá) Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Neváhejte mě kontaktovat. Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád se nabídnu nejen jako Dj, ale i jako muzikant. Více o mně zde nebo na www stránkách. Hezký den. Radim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, My budeme mít kapelu paragraf202🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud byste sháněla i živý hudební doprovod k obřadu, který Vám podbarví tento jedinečný den při příležitosti svatebního obřadu nebo slavnostní hostiny a vytvoří nádhernou romantickou atmosféru, neváhejte se mi ozvat. ♥ Nabízíme široké možnosti výběru hudebních nástrojů a skladby Vám rádi zahrajeme na přání snoubenců dle Vašeho výběru. Hudbu Vám rádi zajistíme z Vaší oblasti. ♥ ♪ Smyčcové kvarteto, smyčcové trio/duo ♪ Harfa ♪ Klavír (klávesy) ♪ Saxofon ♪ Kytara ♪ Duo harfa a housle ♪ Duo housle a klavír/kytara ad. Více informací o hudebním doprovodu Vám rádi poskytneme - kontaktovat mne můžete zde nebo na webových stránkách přes kontaktní formulář či emailem. Krásný den Harfistka Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi ctí, pokud se budu moci stát součástí Vašeho velkého dne. Na svatbách, ale i jiných společenských akcích, vystupuji více jak 12 let. Zakládám si na profesionalitě a velkém hudebním přehledu. V repertoáru mám skladby od 60. let po současnost a to jak české, tak zahraniční. Na požádání mohu dodat reference novomanželů. Samozřejmostí je profesionální ozvučení a osvětlení a moderování svatby, soutěží a dalších aktivit, pokud to budete vyžadovat. Více informací naleznete na této stránce: https://www.beremese.cz/catalog/vendo...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?