Menu Forum

Hudba na svatbu - říjen 2013, Moravskoslezský kraj

8. srp 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
prostenika85
18
Registrovala se 16. května 2013 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
prostenika85
18
Registrovala se 16. května 2013 na beremese.cz. Přidala 58 příspěvků. Má 4 přátele.
 Zdravím všechny nevěsty a prosím o radu. Hledám osvědčené hudebníky na svatbu v okrese F-M. Může být i Ostrava, Třinec, Karviná... Máte dobré zkušenosti s nějakou kapelou nebo DJ? Podělte se o zkušenost, kontakt... Chtěla bych se pokud možno vyvarovat složení klávesy samohrajky+falešně zpívající zpěvačka nebo DJ s ntb, který vytvoří playlist a na půl dne se ztratí z dohledu. Máte, prosím, tip?
12. čer 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kamcatka21
6
Registrovala se 3. června 2012 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
kamcatka21
6
Registrovala se 3. června 2012 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků. Region Ostrava.
 taky hledám tam až najdu dám vědět emoticon - zatím jsem narazila na toto Trianglmusic a ještě holky chválily Duo Remon
12. čer 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
kamcatka21
6
fotoportrét
fotoportrét
kamcatka21
6
 a taky prý i DJ Petr Jiříček
12. čer 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
patrasinka
Registrovala se 25. března 2011 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
patrasinka
Registrovala se 25. března 2011 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Já doporučím vřele DJ Luděk Ptáček .. absolutně pohodový člověk, výborná domluva a komunikace ... a svatební večer vhodně zábavně moderoval .. hudbou pobavil všechny generace .. no bylo to moc fajn... má to perfektně zmáklé .. světýlka večer ... paráda .... emoticon
12. čer 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gibon_music_band
Gibon Music Band
Iva Altrichterová PRO

Hudba a zábava - Region Zlín
PRO Shop: 1 inzerát
11
fotoportrét
fotoportrét
gibon_music_band
Gibon Music Band
Iva Altrichterová PRO

11
 Dobrý den, moc rádi u Vás zahrajeme. Mrkněte se na naše stránky, tam jistě žádnou samohrajku nenajdete. emoticon
Krásné léto emoticon
13. čer 2013 v 07:13  •  www.gibon-music.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
 Dobrý den, mohu nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 150 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
13. čer 2013 v 15:36  •  www.svatebnidj.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonido (32 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
35

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
sonido (32 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

35

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 10 měsíci)

@prostenika85 Zdravím, jsem z Českého Těšína, pokud bude volný termín můžeme se dohodnout. Ozvěte se. S hudebními pozdravy ♪♫ DJ Sonido
14. čer 2013 ve 22:09  •  www.jirihalak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milan_h
Kapela SÁGA
Milan Holášek PRO

Hudba a zábava - Region Nový Jičín
11
fotoportrét
fotoportrét
milan_h
Kapela SÁGA
Milan Holášek PRO

Hudba a zábava - Region Nový Jičín
11
 @prostenika85 Žádný DJ, ani kapela s nějakou pyrotechnikou emoticon, ale kapela se skvělou zpěvačkou z Kopřivnice. Na požádání zašleme kontakty na reference.
14. čer 2013 ve 23:44  •  www.kapelasaga.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
gibon_music_band
Gibon Music Band
Iva Altrichterová PRO

11
fotoportrét
fotoportrét
gibon_music_band
Gibon Music Band
Iva Altrichterová PRO

11
 @prostenika85 Dobrý den, posílám odkaz na stránky naší kapely, kde samohrajku rozhodně nenajdete emoticon
16. čer 2013 v 19:21  •  www.gibon-music.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
21. čer 2013 v 00:30 • melodic
fotoportrét
fotoportrét
hudbaostrava
DJ Ondra - HudbaOstrava
Ing. Ondřej Zatloukal PRO

3

“Od roku 2014 nabízíme pro Vaše svatby jedinečnou vypůjčku Holandského billiardu. Podívejte se na tuto speciální nabídku přímo na našich stránkách http://www.hudbaostrava.cz/Holandsky_billiard.pdf”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
hudbaostrava
DJ Ondra - HudbaOstrava
Ing. Ondřej Zatloukal PRO

3

“Od roku 2014 nabízíme pro Vaše svatby jedinečnou vypůjčku Holandského billiardu. Podívejte se na tuto speciální nabídku přímo na našich stránkách http://www.hudbaostrava.cz/Holandsky_billiard.pdf”
(Před 2 lety)

Dobrý den, říjen máme volný, můžete nám napsat.
Správný DJ stráví 96% času za pultem, kde navazuje písničky max. 2 dopředu - je totiž nutné se neustále přizpůsobovat situaci na parketě. Odchází se jen protáhnout, najíst nebo na WC, po tu dobu vždy hraje hudba.
To jsou naše služby! Navíc, za solidní ceny vzhledem ke kvalitě. Napište nám nebo navštivte naše stránky HudbaOstrava.CZ a uvidíte sama. Mějte se hezky.
23. črc 2013 ve 21:10  •  www.hudbaostrava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
studio16cz (40 r.)
Marian Mrózek
Marian Mrózek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“18.10.2014 volný termín na focení Vaší svatby. Sleva 50%”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
studio16cz (40 r.)
Marian Mrózek
Marian Mrózek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“18.10.2014 volný termín na focení Vaší svatby. Sleva 50%”
(Před 2 lety)

A co tak kombinace DJ + fotograf + kameraman. Nebojte nejedená se o Van-men-šouemoticon Jen jsem si nostalgicky vzpomněl na své DJ začátky na Těšínsku.
Každopádně pokud bude volný termín... a nabídka bude vyhovovat... stačí se ozvat.

Koukněte prosím na: http://www.studio16.cz/fotograf-na-svatbu/ a http://www.studio16.cz/svatebni-dj/
24. črc 2013 v 09:50  •  www.marianmrozek.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standaf (36 r.)
D.j. Stanley
Stanislav Feit PRO

Hudba a zábava - Region Brno
3
fotoportrét
fotoportrét
standaf (36 r.)
D.j. Stanley
Stanislav Feit PRO

Hudba a zábava - Region Brno
3
 Dobrý den, pokud budete mít zájem, mrkněte na můj web. Děkuji. www.dj-stanley.cz
8. srp 2013 v 15:15  •  www.dj-stanley.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
 @prostenika85 Dobrý den, mohu nabídnout naše služby DJe na svatbu, popř. ozvučení obřadu a karaoke. Kalkulaci rád zašlu dle zadání, popř. orient.cena 4000Kč / 6hod. Kostolnik
8. srp 2013 ve 20:43  •  www.kostolnik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
12. srp 2013 v 10:40 • djsting
12. srp 2013 v 11:23 • skupinaim
20. srp 2013 ve 21:12 • djsting
5. zář 2013 ve 23:25 • vocal