Menu Forum

Hudba na svatbu Mladá Boleslav na 5.6.2015

2. únor 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
xxlucikxx
1
Registrovala se 23. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Mladá Boleslav.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
xxlucikxx
1
Registrovala se 23. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Mladá Boleslav.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, nedoporučil byste mi někdo nějakou živou hudbu na svatbu z okolí Mladé Boleslavi. Asi ne nějakou velkou kapelu, spíš tak max 1 až 2 osoby (nedostatek místa). A jednalo by se nám o termín 5.6.2015.
1. únor 2015 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
milanmiler (29 r.)
Svatební DJ M:M
Milan Miler PRO

Hudba a zábava - Region Mladá Boleslav
6
fotoportrét
fotoportrét
milanmiler (29 r.)
Svatební DJ M:M
Milan Miler PRO

Hudba a zábava - Region Mladá Boleslav
6
 Dobrý den.Mohu doporučit sebe ohledně místa bych se vešel a určitě zpříjemnil vás den emoticon A se z MB takže doprava by byla zdarma emoticon Zasílám info do IP
1. únor 2015 v 16:02  •  www.djmilanmiler.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dualmusic
Dual Music
Pavel Šibíček PRO

Hudba a zábava - Region Praha
7

“Občas zařadíme skladbu o které si myslíme, že se bude líbit a bude mít úspěch na každé svatbě či oslavě. A o které skladbě je řeč nyní? Tak u nás ji zpívá třeba Josef Vágner pod názvem Mně sílu dáš. V repertoáru ji mají Westlife, Celtic Woman, Josh Groban a mnozí další. Píseň zazněla v pohádce - The Lion King”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
dualmusic
Dual Music
Pavel Šibíček PRO

Hudba a zábava - Region Praha
7

“Občas zařadíme skladbu o které si myslíme, že se bude líbit a bude mít úspěch na každé svatbě či oslavě. A o které skladbě je řeč nyní? Tak u nás ji zpívá třeba Josef Vágner pod názvem Mně sílu dáš. V repertoáru ji mají Westlife, Celtic Woman, Josh Groban a mnozí další. Píseň zazněla v pohádce - The Lion King”
(Před 1 rokem)

Zdravím, nabídka zaslána do IP, Dual Music
2. únor 2015 ve 14:40  •  www.dualmusic.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí