Hudba na svatbu Brno a okolí. Doporučíte mi někoho?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, vím, že je tu určitě dané téma už zmíněno. Ale nenašla jsem tam přesně to, co hledám. Chtěla bych vás poprosit, zda nemáte zkušenost s nějakou kapelou či jinou hudební formací apod. z Brna a okolí, kterou byste mi mohly na můj svatební den, respektive večírek, doporučit. Předem díky :-)
Odpovědět
1
9
10
Zdravím. Sháníme na termín 7.9.2019 kapelu na svatbu (preferujeme mužské obsazení, max. 4 členové). Svatba bude probíhat v areálu Kamínka (Roštín), okres Kroměříž. Prosím neměl by někdo tip? :) Předem děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Poslechněte si prosím naše ukázky z webových stránek. V případě zájmu zašlu nabídku.
Odpovědět
Ahoj, je nejaká kapela voľna na 21.9.2019, svadba bude na Blanensku. Tip hudby : tanečný, nielen CZK-SK ale aj zahraničných interpretov. Ďakujem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín svatby máme volný a rádi bychom se Vám starali o muziku. Poslechněte si prosím ukázky z našich vebových stránek. V případě zájmu rád zašlu cenovou nabídku.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dobrý den, je tu nějaká kapela z okolí Brna, která NEHRAJE Michala Davida a podobné odrhovačky 😉? Nejlépe tak v 4-5 členném složení, velkým plusem je, pokud je součástí týmu také hráč na dechový nástroj 🙂. Moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Kapela nebo DJ ? Pokud jste se ještě nerozhodli, jestli živou hudbu, nebo DJ, zvolte kombinaci. Takto budete mít obojí, a za jednu cenu ! Sháníte kvalitní hudbu na svatbu a ještě něco navíc? Jsme profesionální duo s moderním přístupem, bohatým repertoárem nabitým osvědčenými skladbami, hudbou znějící jako originál a skvělým živým vokálem. Naše vystoupení můžeme doplnit také o DJ produkci a zahrát tak písničky na přání pro novomanžele i hosty. Speciální službou pro Vás je dále nezapomenutelný "tanec v oblacích", kdy si svůj první tanec budete moci zatrsat uprostřed těžké mlhy, která působí jako oblaka. Zaručujeme maximální spolehlivost a bohatou praxi u nás i v zahraničí (více než 600 odehraných svateb). Vlastníme kvalitní hudební aparaturu a osvětlení. Veškeré informace, audio ukázky i videa naleznete na našem webu www.orchestraparty.cz S pozdravem Orchestra Party
Odpovědět
1
9
10
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?