Hudba na svatbu, Brno 13.6.2015?

Dobrý den, sháníme hudbu na svatbu. Svatba bude 13.6.2015 v Brně.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslána interní pošta. S pozdravem a přáním hezkého dne. Tým Uni - Dj´s.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 200 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zasílám nabídku:::Možná jste to už zažili. Na večírku, na svatbě. Všechno bylo pečlivě naplánováno, vyšlo krásné počasí, víno teklo proudem, stoly se prohýbaly pod mísami s vybranými lahůdkami. Ale něco tomu chybělo... Zařídit, aby se lidé celou dobu bavili, není vůbec jednoduché. Neriskujte a svěřte pořádání akce tomu, kdo má zkušenosti. Neslibujeme nemožné, ale pokoušíme se o maximum toho, co možné je. Pro nás je nejdůležitější Vaše spokojenost. To je i naší reklamou. 7 důvodů, proč zrovna nás -Máme kvalitní a zkušené lidi, které opravdu baví bavit lidi -Máme kvalitní a spolehlivou aparaturu -Hrajeme hudbu různých stylů, ale hlavně hrajeme fair play -Jsme flexibilní, umíme improvizovat -Děláme mini mejdany a středně velké -Můžete využít doplňkových a doprovodných služeb -Účtujeme si přijatelnou cenu Pokud budete mít zájem tak mi napište mi vaše požadavky. Hezký den Jarek/DJ Phawek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby má naše kapela volný, tak pokud budete chtít, tak koukněte na náš web. Nabídku posílám přes IP, třeba zaujme? :-) Zuzka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posíláme nabídku do IP. Děkujeme.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?