Hudba na svatbu 9.7.2022 (DJ, živá hudba)

Dobrý den, scháním hudbu na naší svatbu 9.7.2022 do Čermné u Libouchce. Děkuji za případné doporučení či nabídky.
Odpovědět
Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den mohu poskytnout kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty (světelná a hudební show) Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin, laser show.... Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce   Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal
Odpovědět
Profilova fotka
@valca_pavlasova Dobrý den, mou prezentaci najdete na mém profilu. Pokud Vás zaujme, napište a zkusíme se domluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
@valca_pavlasova Zdravím, píšu Vám zprávu, do Čermné to mám 10 km 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zvažte prosím i moji nabídku služeb. Jsem DJ/moderátor a provozuji také fotobudku s okamžitým tiskem. Všechny informace, fotky i videa k nahlédnutí na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím kombinaci (klávesy+zpěv a DJ).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, živý hudební doprovod Vám podbarví tento jedinečný den při příležitosti svatebního obřad nebo slavnostní hostiny a vytvoří nádhernou romantickou atmosféru. ♥ Nabízíme široké možnosti výběru hudebních nástrojů a skladby Vám rádi zahrajeme na přání snoubenců dle Vašeho výběru. Hudbu Vám rádi zajistíme z Vaší oblasti. ♥ ♪ Smyčcové kvarteto, smyčcové trio/duo ♪ Harfa ♪ Klavír (klávesy) ♪ Saxofon ♪ Kytara ♪ Duo harfa a housle ♪ Duo housle a klavír/kytara ad. Více informací o hudebním doprovodu Vám rádi poskytneme - kontaktovat mne můžete zde nebo na webových stránkách přes kontaktní formulář či emailem. Krásný den Harfistka Simona
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?