Hudba na svatbu 30.9.2016 - Roudnice nad Labem

Dobrý den, sháníme hudbu na svatbu 30.září 2016 kousek od Roudnice nad Labem a Mělníku. Nejprve na obřad (koná se na nádvoří) a poté na odpolední / večerní zábavu. Ani na jedno zatím nemáme žádnou představu a může být někdo na oboje najednou nebo 2 různí lidé / skupiny. Prosím o doporučení ověřených kapel, DJ, harfistek, ... a zaslání přibližné ceny do soukromých zpráv. Děkuji a hezký den :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já si dovolím nabídnout své služby. Nabídka zaslána interní poštou. Hezký den přeje Dj Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
@kacik93 Dobrý den, rádi pro Vás svatebního Dje zajistíme. Více informací zasíláme interní poštou. S pozdravem a přáním hezkého večera. Petra Balatá (Uni - Dj´s).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídka zaslána do soukromé zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Zatím máme ještě volno. Mrkněte na webovky a případně mohu udělat cenovou kalkulaci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den. Zaslána soukromá zpráva. Dj Kouky
Odpovědět
Profilova fotka
@kacik93 Dobrý den. Rád bych Vám nabídl služby hudební skupiny Bosáci. Máme za sebou přes 1000 akcí, z toho přes 270 svateb. Hrajeme ve 3 až 4lidech, máme široký repertoár česky, anglicky, slovensky a španělsky. V případě zájmu koukněte na webovky nebo mě kontaktujte do sz.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zasílám soukromou zprávu. S pozdravem V. Suchánková
Odpovědět
Dobrý večer, moc Vám všem děkuji za nabídky. S přítelem je všechny shlédneme a následně dáme vědět. Ještě jednou moc děkuji za spoustu nabídek a hezký večer, K. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si zaslat nabídku do IP
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, naše kapela má zatím v tomto termínu volno. Pokud se Vám budou líbit naše ukázky, rádi Vám předložíme naši nabídku.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@kacik93Dobrý večer,nabízím své služby.V případě zájmu volejte na mé číslo. Fajn večer Mácha ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?