Hudba na svatbu 2/2014

Profilova fotka
Dobrý den, poptávám hudbu - DJ či skupinu na svatební oslavu na Praze 9 - doba hraní cca 16 - 23 hodin, v pátek. Datum konání ještě není potvrzeno matrikou, proto zatím uvádím 2/20015 Prosím o nabídky včetně orientační ceny a kontaktu. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám IP, S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Chtěl bych vám nabídnout své služby jako svatební dj.V repertoáru mám přes 1500 skladeb jak české tak zahraniční od 60.let až po současnost takže si vybere opravdu každý a vše s videoprojekci klipů.Moderovaní,soutěže,zvuková a světelná aparatura samozřejmostí. Možnost udělat karaoke show. Můj kontakt je v profilu. kdybyste měla zájem určitě se ozvěte a dohodneme bližší podmínky. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem a gratulaci DJ M:M
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do veselky máte daleko a proto můžete zábavu v klidu vybírat.Mám zatím volný termán a bude mi potěšením Vám dělat zábavu.Posílám předběžnou nabídku. do IP. Přeji pěkný den. Jirka
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji naši hudební skupinu Bosáci. Mrkněte k nám na webovky, třeba Vás zaujmeme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den všem DJ a hudebním skupinám :-) děkujeme za Vaše nabídky a tipy, jakmile budeme mít potvrzen termín od radnice a domluveny detaily od restaurace, ozveme se, počítám v říjnu . Děkujeme Lucka a Lucián :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, cenu Vám zašlu do interní pošty. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a cena je 1600kč/h u čtyřčlenné kapely, 1200kč/h u tria. Více na našich webovkách. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Nabídka kapely XS BAND z NYMBURKA,repertoár od lidowek po současnost. web - xsband.webnode.cz Děkujeme za případnou odpowěd.
Odpovědět
Profilova fotka
jsme netradiční smyčcové kvarteto složené z profesionálních hudebníků. Rádi Vám zajistíme profesionální hudební doprovod k obřadu, hostině i večerní zábavě. Z našeho širokého repertoáru si vybere každý. V případě, že nás chcete vidět naživo, tak hrajeme zítra 12. 9. od 20.30 v Rock Café.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 200 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?