Hudba na svatbu 14.06.2014 v okolí Hradce Králové

Zdravím, nemáte, prosím, někdo tip na dobrou kapelu či DJ v okolí Hradce Králové? Představa je nějaké menší uskupení - jsme trochu limitováni místem. Takže cca 3 lidi by bylo tak akorát. :-) Repertoár od všeho něco. Prosím o tipy případně o nabídky. V případě nabídek prosím o připojení cenové nabídky a odkazu na ukázku hudby. Díky moc. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fofulka ahoj, mohla bych doporučit skupinu Song, známá z plesů a z kamaradovi svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
@ulrichovamilena akorát ted koukám teprve na datum..a tento bude hodně žádaný..:/
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rádi pro Vás přijedeme zahrát. Pro vypracování nezávazné cenové nabídky však potřebujeme znát přesné místo konání a přibližné hrací časy od - do. S pozdravem a přáním hezkého dne. Tým Uni - Dj´s.
Odpovědět
Profilova fotka
@fofulka Odeslána IP.Kostolnik
Odpovědět
@unidjs Dobrý den, děkuji za nabídku. Místo konání je Hněvčeves - místní sokolovna, kde jsou běžně pořádány plesy, my máme zamluven jen menší salónek cca pro 60 lidí. Představa začátku cca 18:30 do 3:00, je možné, že se i protáhne nebo naopak se skončí dřív. Je to problém? Upravuje se pak nějak cena? Díky
Odpovědět
@ulrichovamilena Díky, koukala jsem, vypadají dobře, ale na náš termín mají už obsazeno. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Svatební den by měl být pro Vás i vaše hosty něčím neopakovatelným. Mělo by být veselo, mělo by se tančit, zpívat a bavit by se měl každý. A právě o to se Vám dokážeme postarat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Jsem mobilní DJ a kromě hudby dělám i nasvícení slavnostní místnosti v barvách, nebo odstínech dle šatů nevěsty. Pro celou věkovou strukturu mám dost pěkných tanečních melodií, takže si užijí jak děti, mládež, tak i staří. A když si budou chtít zazpívat, tak mám dost mikrofonů na pořádnou superstar mrkněte na webky. Moderace, spolupráce na zábavě a pomoc v organizaci je samozřejmostí. Dobrá zpráva je, že jsem kousek od Vás. Tedy žádné náklady na dopravu :-) Pokud chcete poslat nabídku, napište, pokud bychom se neslyšeli, přeji pohodovou svatbu a nekonečné množství štěstí. DJ ZDENEK
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?