Hudba na svatbu 13.10.2018 na Vysočině

Dobrý den, hledáme hudbu na naší svatbu 13.10 v Telči. Jsme otevření možnosti DJ, ale i kapele. Pokud máte někdo dobrou zkušenost, budeme rádi za jakékoliv doporučení. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pisu IP :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, my budeme mít kapelu Impuls a jsou super :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, mrkněte na můj web, zaslal jsem Vám IP ;-) Budu se těšit na případnou spolupráci. "FANNY"
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín máme volný a moc rádi zahrajeme. Poslechněte si prosím ukázky z našeho webu. Děláme i DJ. V případě zájmu se budu těšit. Přeji hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Veroniko, termín Vaší svatby máme volný a moc rádi Vám v případě zájmu na svatbě zahrajeme. Koukněte na naše webové stránky a ukázky na youtube, kde si můžete udělat představu. V případě zájmu se budeme těšit na Vaši zprávu :-) Zdraví, Míša S., Fantajm
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, zaslána IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika_bubu Dobrý večer můžu vám nabidnout naše Duo Koktejl.Živá hudba spojená s reprodukovanou hudbou s bohatým repertoárem a za příjemné ceny.Jsme z,Ostravy,ale jezdíme na,pozvání.Více info na našich stránkách.Zatim preji hezký zbytek večera.S pozdravem zpěvačka Yvona Juchelkova
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín máme volný. Skupina Bosáci
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla mou kapelu Veronika & The Band pro hraní na vaší svatbě - hrajeme pop, jazz, swing, 60. léta, rocknroll, tak, aby si každá generace našla to své. Podívejte se na naše stránky a facebook a pokud by vás zaujal náš repertoár a styl, neváhejte se mi ozvat. S pozdravem Veronika Moudrá (Suchánková)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrýden. Nabizim kapelu Bosáci. Ukázky zde: http://www.bosaci.cz/index.php?menu=a...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?