Hudba na svatbu 12.4.2019 v Hradci Králové - tipy

Dobrý den, hledáme živou kapelu případně dobrého DJ na naši svatbu dne 12.4.2019 v Hradci Králové. Prosím Vás o tipy či nabídky. Děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslala jsem Vám naši nabídku hudby, tak se podívejte. A pokud Vám budeme vyhovovat, rádi Vám na svatbě zahrajeme. Za skupinu KOKTEJL přeje dobrý den Yvona Juchelková.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer. Jsem dj z Pardubic. Zaslal jsem Vám nabídku do interní pošty. S pozdravem Ondřej Čáň :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, zasílám nabídku do IP. Zdravím a přeji hezký den Dj Jaroslav Jung
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a do HK kousek...doprava je tedy zdarma. Mate-li zájem, navštivte prosím moje stránky a kontaktujte mě pro zaslání nabídky. Ondřej Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu pátek 12.04.2019 Vám na Vaší svatbě v Hradci Králové rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout jak vystoupení živé hudby tak i DJ. Případně je možné i obojí. Dále nabízíme mnoho doplňkových služeb jako přízemní mlha pro první tanec, světelná show s 3D Laserem, projektor a plátno aj. Koukněte na naše webové stránky, facebookové stránky a v případě zájmu Vám rád udělám cenovou nabídku. Přeji pěkný den Mgr. Roman Pluta, DiS. Štístko MUSIC
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby dje a moderátora. Nabídku posílám do interní pošty. S přáním klidných příprav svatby Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín máme neobsazen. Poslechněte si prosím ukázky na našem vebu. V případě zájmu rád zašlu nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.PŘIVEZU SEBOU HODNĚ HVĚZD,PROTOŽE MÁTE SE MNOU VIDEOPROJEKCI ZDARMA.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Nově také nabízím doplňkové služby pro vás :-) Více v záložce služby na www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem DJ a moderátor Milan Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídka zaslána do IP i na e-mail :-) hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do IP :-) S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?