Hudba na obřad, večerní zábavu 16.6.2018

Profilova fotka
Ahoj, sháním hudební doprovod na obřad nejlépe housle, piáno, nebo zpěv, může být i kombinace. Dále sháním hudbu na večerní zábavu, svatba se koná 16.6 vesnice Škvorec u Prahy. Děkuji za nabídky popřípadě doporučení
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji i svou nabídku na večerní zábavu pro Vaší svatbu. Jsem DJ a moderátor z Prahy a termín 16.6.2018 mám zatím volný - třeba právě pro Vás :-) Hraji muziku od starých oldies až po dnešní taneční hity. Zdravím a v případě vašeho zájmu se budu těšit na setkání. Jirka Votava - DJ Goro
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, možná bychom mohli být to, co hledáte. Všichni jsme profesionální hudebnici, máme vystudovanou konzervatoř a náš repertoár se pohybuje v oblasti popu, jazzu, swingu, 60.let a rocknrollu. Hrajeme jak k poslechu, tak k tanci, jak svatební obřady, tak večerní hraní. Můžeme hrát v duu zpev s pianem, či triu s kontrabasem nebo kvartetu s bicími. Vše je na domluvě. Casto hrajeme oboji. K obřadu i večer k zábavě. Podívejte se na naše webové stránky a v případě zájmu se ozvěte. Jsme z Prahy. S pozdravem Veronika Moudrá (Suchánková)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika_suchankova Dobrý den Veroniko, mohla bych poprosit o zaslání svatební nabídky na email: pavlamachacek@seznam.cz, koukala jsem na Vaše stránky a zpěv i doprovod se mi moc líbí. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlinka071 Děkuji moc, vše Vám zítra pošlu. Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Mohu nabídnout své služby- všechny kombinace, co píšete mohu zajistit na obřad. Zastupuji profesionální hudebníky, kteří poskytují repertoár, který mám na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych vám nabídl své služby na vaši svatbu. Mám dlouholeté zkušenosti s moderováním a ozvučením svateb. Rád také zajistím hry, abychom prolomili ledy. zajistím ozvučení i osvětlení, podkreslím i obřad. Preferuji osobní schůzku před svatbou, abychom vše doladili podle vašich představ. Pokud by vás má nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat. Budu se těsit. Krásný den, Miroslav Novák-Dj Alfi
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?