Menu Forum

Hudba na obrad na louce 8/9/2017

14. srp 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
basai
Registrovala se 14. listopadu 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
basai
Registrovala se 14. listopadu 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, muzu poprosit o radu, jak by jste resili hudbu na obrad na louce? Chteli jsme reproduoovanou, ale nni tam elektrina, kam zapojit repraky. Premyslim o ruznych alternativach levnych, napada vas neco? Mozna zapujceni reoraku na baterky, ale pritel rika, ze by to byla spatna kvalita.Pripadne nenajdete se tu nejaky hudebnik, ktery by byl ochotny dojet do ondrejova u prahy a ve 12 hod zahrat na obrade?

Dekuji.
11. srp 2017 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
djmech (36 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra Seidl
Ondřej Seidl PRO

Hudba a zábava - Region Praha
7

“Pohádková svatba Ivety a Honzy (HrajiSvatby.cz: ozvučení obřadu, plazivá mlha na první tanec, bubliny, muzika až do rána, moderování atd.) - byl to neuvěřitelně krásný večer - jedna z nejhezčích svateb, které jsem zažil. Několik záběrů zde: https://www.youtube.com/watch?v=8Jv28vKIX6A”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
djmech (36 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra Seidl
Ondřej Seidl PRO

7

“Pohádková svatba Ivety a Honzy (HrajiSvatby.cz: ozvučení obřadu, plazivá mlha na první tanec, bubliny, muzika až do rána, moderování atd.) - byl to neuvěřitelně krásný večer - jedna z nejhezčích svateb, které jsem zažil. Několik záběrů zde: https://www.youtube.com/watch?v=8Jv28vKIX6A”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, já to řeším dvěmi způsoby....
1) elektrocentrála - nicméně tam musíte agregát někam schovat... není to úplně tiché....

2) převodník 12V/230V ... zapojí se na baterku do auta... lze na to zapojit 1 reprobox a nějaký zdroj muziky - v mém případě notebook s připravenou muzikou - drobná nevýhoda je, že někde musí stát auto s přeovdníkem a od něj prodlužovačka... ale je to asi nejlepší řešení - hluk dnešních aut je minimální

3) stejný převodník lze napojit i pouze na samostatnou autobaterku... nicméně zde nevíte kdy se baterka vybije...takže sice nikde nepřekáží auto, nic nedělá hluk, ale může se stát, že se obřad protáhne a po 40min se baterka prostě vybije (je to jen odhad... možná to vydrží i několik hodin... opravdu netuším)

4) mla by použít i nějaká větší UPS od počítače... ale musíte odpojit repráček, který pípá, pokud není UPS napájena...

Na ozvučení obřadu Vám stačí 1 silnější, nebo 2 slabší reproboxy a počítač..

8.9. bych měl mít i volno, pokud si na to netroufnete.
Hezký den, O.Seidl
11. srp 2017 v 16:44  •  www.hrajisvatby.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
giacomo
DJ Giacomo - DJ na svatbu nebo oslavu, i karaoke
Miroslav Kasan PRO

6
fotoportrét
fotoportrét
giacomo
DJ Giacomo - DJ na svatbu nebo oslavu, i karaoke
Miroslav Kasan PRO

6
 Dobrý den, doporučuji použít elektrocentrálu s invertorem, vyrábí je například Honda. Je velmi tichá a zapůjčení na pár hodin by nemělo stát moc peněz. Přeji hezkou svatbu, Mirek - DJ Giacomo. emoticon
11. srp 2017 v 18:11  •  www.djgiacomo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pre ponúkanie služieb je potrebné mať český PRO účet”
12. srp 2017 v 18:42 • martinleo
fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Harfistka Simona Voříšková
Simona Voříšková PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
5

“Milé nevěsty, pokud byste měli zájem a zvažujete živý hudební doprovod Vašeho obřadu či následně i hostiny, neváhejte mě kontaktovat ať pomocí vyplnění formuláře na mých webových stránkách, zde v soukromých zprávách nebo telefonicky či emailem. Hezký den všem! :)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Harfistka Simona Voříšková
Simona Voříšková PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
5

“Milé nevěsty, pokud byste měli zájem a zvažujete živý hudební doprovod Vašeho obřadu či následně i hostiny, neváhejte mě kontaktovat ať pomocí vyplnění formuláře na mých webových stránkách, zde v soukromých zprávách nebo telefonicky či emailem. Hezký den všem! :)”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

pokud by se Vám líbila harfa, pak mne můžete kontaktovat zde přes zprávy nebo na mém webu přes kontaktní formulář.

S pozdravem, Simona
14. srp 2017 v 10:26  •  www.simona-voriskova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí