Hudba na hostinu v Praze 11.6.2016

Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom sehnali DJ, případně duo nebo trio na svatební hostinu v Praze - Slivenci. Repertoár klasický svatební pro různorodé publikum - rock, pop, české a zahraniční hity, písničky na přání... časově máme představu cca od 18 hodin, konec kolem 1 hodiny nebo podle domluvy. Prosíme o nabídky, případně nějaké reference, odkaz... Děkujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku máte v interní poště. Petr Knap KV-Production
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku jsme Vám zaslali interní poštou. S pozdravem a přáním hezkého dne. Petra Balatá za tým Uni - Dj´s.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám IP, S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovolte abych se také zařadil s nabídkou hudby na Vaší svatbu. Jsem Dj a moderátor z Prahy,používám vlastní zvukovou i světelnou aparaturu. Repertoár - od starých oldies až po dnešní taneční hity. Zašlu konkrétní nabídku do IP. Přeji pěkný den a aby vaše svatba byla ta nejkrásnější. Jirka Votava - DJ Goro
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
děkujeme za nabídky, co nejdřív všem odpovíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@amelie126 Určitě se připojuji k nabídce hudebníků a to nejen Dj, kteří jsou u nás registrovaní v databázi. Máme přes 120 profesionálních hudebníků a pomůžeme Vám s jejich výběrem. Adéla Škopková z Music for anytime
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?