Menu Forum

Hudba na 8.8.2015 Ostrava

5. čer 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
lorena89
5
Registrovala se 16. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 108 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
lorena89
5
Registrovala se 16. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 108 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
 Ahoj, sháníme DJ na svatbu 8.8. 2015 v Ostravě... nemuzu zadneho sehnat za rozumnou cenu. Díky za nabídky ;)
2. čer 2015 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
djmech (34 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra "MECH" Seidl
Ondřej Seidl PRO

Hudba a zábava - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
djmech (34 r.)
Ondřej Seidl PRO

5
 Záleží co je rozumná cena. Já mam již také obsazeno (asi rok dopředu), ale pokud chcete zastupuji dalších 9 djs. Nicméně při té ceně berte v potaz že dj přiveze techniku za cca 500.000 Kč...
3. čer 2015 ve 02:47  •  www.hrajisvatby.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artush1
Muzikant a DJ - Radim Keith
Radim Keith PRO

30

“Https://vimeo.com/174708524”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
artush1
Radim Keith PRO

30

(Před 4 měsíci)

@djmech A? Obecně jsem měl za to, že cena DJe nebo kapely je za umění, tvorbu, vystupování a podobně a ne jak drahou má aparaturu.
3. čer 2015 v 08:45  •  www.radim-keith.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonido (32 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
35

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
sonido (32 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

35

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 10 měsíci)

Omlouvám se, ale musím reagovat pane Keith. Vystupování a prvotřídní služby by měly být samozřejmostí u každého PRO DJe, ale pak je také rozdíl v tom, když si jeden DJ přiveze 2x 200W repro, notebook, mikrofon a 2x jakési blikátko a druhý doveze dynamický, pořádný zvuk 3kW, rampu s hlavami, nebo scany, řadu LED osvětlení pro nasvícení prostor atd...to je jako byste napsal, že auto má "jen jezdit" a neakceptoval byste rozdíly v komfortu a výbavě mezi například Fabii a Audi...každá nevěsta ať si vybere dle svého vkusu a možností, ale vedle kvality tvoří cenu také vlastní technické zázemí!
3. čer 2015 v 15:56  •  www.jirihalak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
 Dobrý den,
mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 200 svateb.
Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny.
V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
S pozdravem Svatební dj Jarek
4. čer 2015 v 07:42  •  www.svatebnidj.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djmech (34 r.)
Ondřej Seidl PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
djmech (34 r.)
Ondřej Seidl PRO

5
 @artush1 Takže myslíš že pronájem techniky se neodvíjí od její pořizovací ceny? Cena za služby dje je skoro vždy včetně techniky - čili jakési formy pronájmu. Když si na stavbu pozvu partu zedniků s míchačkou bude cena pravděpodobně jiná než za partu zedniků s beton-mixem.
4. čer 2015 ve 21:08  •  www.hrajisvatby.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artush1
Radim Keith PRO

30

(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
artush1
Radim Keith PRO

30

(Před 4 měsíci)

@djmech @sonido - reagoval jsem na větu: cenu berte v potaz, že si DJ přiveze aparaturu za 500.000,- Nikde tam nebyla zmínka o kvalitách DJ, o tom, kolik stojí cesta nebo co může nabídnout. Dávat nabídku typu, dejte 8.000,- protože mám drahý aparát není sama o sobě nabídka a pane Sonido, jste si jistý tvrzením porovnávat hudbu jako auta? To, co jste popisoval ve svém příspěvku, jsem opravdu například viděl - a protože to bylo s přídavkem moderátor(ka) rádia - bylo to za 10.000,- Nebudu tu s vámi zbytečně polemizovat, Jarek to v tomto případě udělal nejlíp.
4. čer 2015 ve 22:48  •  www.radim-keith.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djmech (34 r.)
Ondřej Seidl PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
djmech (34 r.)
Ondřej Seidl PRO

5
 @artush1 Přijde mi spíš divné,že zrovna profík jako jsi ty (nebo alespoň ja te za něj považuji) se podobnou věcí zabývá. Myslím že většina ostatních z toho pochopila to,jak to bylo myšleno.... A sice aby za rozumnou cenu někdo nepovažoval 2000 Kč za noc... Nic víc nic míň tím myšleno nebylo...K cenám se stavím tak,že nabídka je ovlivněna i poptávkou. Pokud někdo nabízí služby za 10.000 přeju mu to.. Když mu to lidi dají asi je to v pořádku.
4. čer 2015 ve 23:31  •  www.hrajisvatby.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peetrys
DJ Petr Soukup
Petr Soukup PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
peetrys
DJ Petr Soukup
Petr Soukup PRO

8
 Pánové,
ze zásady se neúčastním internetových diskuzí. Jen krátce. Jsme profesionálové, tak si obhajme své ceny, ať už jsou jakékoli, před klienty. Na nich je pak finální rozhodnutí.
5. čer 2015 v 08:25  •  www.svatebnidj-moderator.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí