Hudba k obřadu - varhany, soprán

Přeji všem hezký den, sháníme na obřad, který se bude konat dne 27. 8. 2022 v Krnově, hudebníky, co mají v repertoáru především skladbu Eternal Source of Light Divine od G. F. Händela. Svatba bude v kostele a přáli bychom si tuto skladbu zahrát na varhany (a nejlépe i na trubku), samozřejmě společně se zpěvem (soprán). Nevíte prosím o někom, kdo by měl takový repertoár a byl by ochoten v tento termín a místě nám hudbu zajistit? 🙂 Předem děkuji! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ve Vaší oblasti mám spoustu kolegů houslistů, kteří by Vám mohli doprovodit Váš svatební obřad. Pošlete mi prosím na email nebo do SZ termín obřadu a přesné místo, abych mohla nabídnout houslistu z nejbližší vzdálenosti 🙂 Živý hudební doprovod Vám podbarví tento jedinečný den při příležitosti svatebního obřad nebo slavnostní hostiny a vytvoří nádhernou romantickou atmosféru. ♥ Nabízíme široké možnosti výběru hudebních nástrojů a skladby Vám rádi zahrajeme na přání snoubenců dle Vašeho výběru. Hudbu Vám rádi zajistíme z Vaší oblasti. ♥ ♪ Smyčcové kvarteto, smyčcové trio/duo ♪ Harfa ♪ Klavír (klávesy) ♪ Saxofon ♪ Kytara ♪ Duo harfa a housle ♪ Duo housle a klavír/kytara ad. Více informací o hudebním doprovodu Vám rádi poskytneme - kontaktovat mne můžete zde nebo na webových stránkách přes kontaktní formulář či emailem. Krásný den Harfistka Simona
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?