Hudba, ideálně kapela Olbramice 19.9.2020

Dobrý den, hledám ideálně kapelu ;-) na svatbu, která se koná 19.9.2020 v kulturním domě v Olbramicích. Děkuji za nabídku.
Odpovědět
Pokud by kapela obsahovala basu a housle, bylo by to pro nás dokonalé, ale jsme otevření všem nabídkám. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den přeji, ráda Vám nabídnu svou kapelu. Hrajeme pop, jazz, swing, 60. léta, rocknroll. Podívejte se na naše webové stránky a v případě zájmu se ozvěte a povíme si více. Děkuji moc. Veronika Moudrá P. S. Basu máme, dokonce i kontrabas :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mahr92 Dobrý den, pane ženichu, ve věci zajištění kapely na Vaší svatbu v termínu sobota 19.09.2020 v Olbramicích Vám rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Obsahuje i kapely a pevně věřím, že se mi povede Vaši poptávku uspokojit k Vaší plné spokojenosti ;-) Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Za 25 let jsem propojil lásku k hudbě a k jídlu a proto Vám mohu nabídnout jako jediný na světě DJ AND COOK Show. Nejdříve vás roztancuji a pokud budete hladoví a bez síly tak Vám představím unikátní burgry 3v1 aby jste se mi na parket vrátili.Zní to zvláštně.Právě proto dělám tuhle show aby lidé měli zážitek ze své svatby.Zatancovali si a pojedli. Nejdříve Vás pozvu k sobě do lokálu aby jste viděli jak to bude vše probíhat.a rozhodli se zda mě vzít na váš den.Zvukovou a světelnou aparatůru vozím svojí dostatečnou k danému místu a plotny na vaření též.Nejsem drahý ale dobrý.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?