Hudba (DJ/kapela) 27. 5. 2017 Olomouc

Profilova fotka
Dobrý den, nemáte prosím někdo tip na dobrou kapelu či DJ na svatební oslavu? Jedná se mi o specifickou hudbu a přístup... záleží nám na dobrém výběru, chci se spolehnout na dobrý výběr hudby, přístup a chování DJ a porozumění našim požadavkům a přáním a navození té správné atmosféry. Je to možná i dobrá výzva pro kapelu/DJ, udělat věci třeba trošku jinak, rozšířit si zkušenosti.. :) Svatba bude trošku netradiční (odpolední). Následná oslava je v restauraci prvorepublikového stylu (neboli Art deco, Velký Gatsby) a tímto směrem chceme ubírat i celou svatbu. Se všemi, kteří se budou podílet na naší svatbě (ať už je to rodina, svatebčané, restaurace, fotograf, apod.) chceme tento krásný svatební příběh PROŽÍT (nechceme, aby se jen zúčastnili) a myslím si, že výběr té správné hudby patří k naplnění našeho příběhu. Práce kapely/DJ je asi na 8 hodin (od 18:00 - 2:00). Chtěli bychom ze začátku hudbou ve stylu 20. - 40. let, jednalo by se o pár sérií, a následně něco příjemného, "normálním", tak aby to svatebčany bavilo a zatancovali si. To vše je samozřejmě také na domluvě. Máte někdo prosím tip? :) Děkuji ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nevěsto, Vaše výzva netradiční svatby se mi velmi líbí. Rád se s Vámi sejdu osobně. Předtím Vám však ještě zasílám nabídku prostřednictvím SZ. Ať už si vyberete na Váš den "D" kohokoliv, přeji, ať se svatba vydaří a je pro Vás nezapomenutelným zážitkem. Olda Gbelec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Jsme z Prostějova. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád nabídnu své služby. Mám za sebou realizaci několika firemních večírků v podobném stylu a rád přijímám podobné výzvy na netradiční svatby. Nabídka zaslána interní poštou. S pozdravem a přáním klidných příprav svatby Dj Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si zaslat nabídku do IP. S přáním pěkného dne. Jaromír Opiela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud stále nemáte vybraného DJe, tak Vám zasílám své podrobnější informace do soukromých zpráv zde na beremese.cz, s Vašim hudebním požadavkem by neměl být problém. Mám několik odehraných swingových akcí a hudba staršího rázu mi nedělá problém. Přeji hezký den
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?