Hudba 5.9.2020

Profilova fotka
Dobrý den, prosím, máte někdo tip na kapelu nebo Dj na svatbu, která bude 5.9.2020 v Hotelu Ve Mlejne v Nespekach ( Benešov u Prahy). Když to bude i s cenou, bylo by to fajn. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie2809 Zdravím Vás, dovolte mi doporučit naší kapelu The Black. Podívejte se na naše webové stránky, osobně jsme kapela , která je na trhu od roku 1998, máme vynikající reference a především volný termín. Pro více info naše webové stránky nebo profil zde na berem-se.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, napsali jsme Vám zprávičku do interní pošty, za DUO KOKTEJL přeje hezký den Standa Svrčina.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Rád Váš svatební den doprovodím. Jsem Dj z Prahy,v případě zájmu se budu tesit na setkání. Info posilam do Vaší IP. Jirka Votava - Dj Goro
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabídku hudební skupiny Vám posílám interní poštou. Přeji hezký den Ivan Vydra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla svou kapelu, hrajeme pop, jazz, swing, 60.leta a rocknroll. Termín máme volný a na svatbě Vám rádi zahrajeme. Podívejte se na mé webové stránky a v případě zájmu se ozvěte. S pozdravem Veronika Moudrá
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, zaslána IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám budeme ve Váš svatební den k službám. Více informací a ukázky naleznete na webe. Krásnou neděli přeje Triget :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 05.09.2020 Vám na Vaší svatbě v Hotelu Ve Mlejne v Nespekach rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj.Muzeme nabídnout naše služby.Jsme dva,ale zvládne hodně😉.kouknete na nás.Mame i ukázku. Jirka,Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji všem, již jsme hudbu vybrali. Hezký den
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Velice rád Vám nabídnu své služby. Jsem profesionální Dj a moderátor. Nabídku posílám do interní pošty.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?