Hudba

Holky není tu některá z Kutné Hory?Nemate tip na nějakého Dj nebo jen člověka,který občas takhle zahraje za rozumnou cenu?Hledám hudbu na svatbu a zatím bez úspěchu 😒
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika_benesova Barevná nálada a ta správná romantika v barvách právě té Vaší svatby? Profesionální DJ na svatbu s videodiskotékou, aparaturou v bílé barvě laděné světelně a barevně dle Vašeho přání v barvách Vaší svatby, se světelnými doplňky a vlastním profesionálním fotokoutkem po dobu celé svatby. Skvělá hudba na přání, moderování a zábava je samozřejmostí. www.borovicka.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika_benesova jaký máte termín?
Odpovědět
Dobrý de, na Váš výjimečný svatební den poskytnu kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty do ranních hodin. Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin.... Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí 😉, žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce 😉 Neváhejte mě kontaktovat djpatzy.cz nebo patmichal@seznam.cz Jsem kousek od Vás u Českého Brodu. Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne, Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?