Menu Forum

Hudba 25.7.2015

17. čer 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
sonka92
Registrovala se 26. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sonka92
Registrovala se 26. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Region Praha.
 Dobrý den emoticon emoticon emoticon
Sháníme na svatbu 25.7.2015 Praha ......Hudební kapelu budu moc ráda když se mi prosím někdo ozvete emoticon emoticon emoticon
16. čer 2015 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dualmusic
Dual Music
Pavel Šibíček PRO

Hudba a zábava - Region Praha
7

“Občas zařadíme skladbu o které si myslíme, že se bude líbit a bude mít úspěch na každé svatbě či oslavě. A o které skladbě je řeč nyní? Tak u nás ji zpívá třeba Josef Vágner pod názvem Mně sílu dáš. V repertoáru ji mají Westlife, Celtic Woman, Josh Groban a mnozí další. Píseň zazněla v pohádce - The Lion King”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
dualmusic
Dual Music
Pavel Šibíček PRO

Hudba a zábava - Region Praha
7

“Občas zařadíme skladbu o které si myslíme, že se bude líbit a bude mít úspěch na každé svatbě či oslavě. A o které skladbě je řeč nyní? Tak u nás ji zpívá třeba Josef Vágner pod názvem Mně sílu dáš. V repertoáru ji mají Westlife, Celtic Woman, Josh Groban a mnozí další. Píseň zazněla v pohádce - The Lion King”
(Před 1 rokem)

@sonka92 Dobrý den, tento termín máme volný. Podívejte se na stránky, kde jsou recenze i ukázky, a také na Face Dual Music, kde jsou aktuální informace z květnových svateb.
Pokud splníme Vaše představy o hudební produkci, ozvěte se a rádi zpříjemníme Vaši svatební oslavu.
Dual Music
16. čer 2015 v 18:24  •  www.dualmusic.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ewkabila
Cactus
Eva Bílá PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
4
fotoportrét
fotoportrét
ewkabila