Hudba 24.6.2017

Dobrý den,shanime kapelu,dj na svatbu v Jeseníkach 24.6.2017 ... Děkuji za nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem vám nabídku do interní pošty zde na Beremku :-) Dj Libor Velek
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, termíny pro příští rok ještě máme, proto jsem Vám zaslal zprávu. Věřím, že Vás naše služby osloví :-) Petr Knap KV-Production Majitel, DJ
Odpovědět
Profilova fotka
Doporucuji kolegy z KV Production
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Jsme z Prostějova. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý den, zasílám IP :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se připojuji s nabídkou svých služeb emoticon Nabídka zaslána interní poštou. S pozdravem Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme hudební skupina s profesionální praxi v České republice a zahraničí - hrali jsme například v Německu, Švýcarsku, Polsku, Itálii , Slovensku a jinych zemích Eu, hrajeme na akcích jako jsou - plesy, soukromé a firemní večírky, venkovní zábavy , gala večery, svatby a jine . Profesionální vybaveni a přistup je samozdřejmostí , široká oblast hudebního zaměření - pop music, disco, rock, oldies, lidovky , dance hity 2000 info o nás najdete na webových stránkách , nebo facebook - Music band Orchestra Party
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si zaslat nabídku formou SZ. Olda Gbelec
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Koukněte ke mě do profilu a vyberte si hudbu z Vašeho okolí, ať neplatíte tolik za dopravu. Vlezte na mapu, zadejte město, váš rozpočet, vyberte kategorii Kapela a je to. Můžete si tak najít i kouzelníka, moderátora, nebo DJ a spousty dalších "
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, taky Vám nabízíme naši kapelu, na našem webu najdete vše potřebné, pokud Vás naše kapela zaujme, pošlu vám bližší informace. Jsme ze Zlínska, ale jezdíme po celé Moravě. Kapela Duha
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?