Hudba 15.9.2018 Vršatec SK

Dobrý den, hledáme hudbu na 15.9.2018. Svatba je na Slovenskem Vrsatci, takže nejlépe z okolí. Nemáme žádný požadovaný styl- podmínkou je, aby se svatební hosté bavili. Za případné nabídky (včetně ceny) nebo typy děkujeme! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krasný den. Na 15.9.2018 mám ještě volného DJ Jakuba Galla, který pro nás hraje na slovensku. Takže koukněte na náš slovenský web a jednoduše podejte nezvaznou poptávku.
Odpovědět
Profilova fotka
Pisu sz :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer můžu vám nabídnout naše Duo Koktejl.Jsme živá hudba spojená s reprodukovanou hudbou jako DJ. Více info na našich stránkách .Hrajeme za příjemné ceny . S pozdravem zpěvačka Yvona Juchelková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby zpivajiciho dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Reference na jednotlivé Dj's najdete na našich stránkách nebo tady na beremese. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Patrik ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Vámi požadovaný termín máme volný a rádi Vám přijedeme zahrát jako DUO nebo DJ, či obojí dohromady. Koukněte na naše webové stránky a v případě zájmu Vám udělám přesnou cenovou nabídku. Přeji pěkný den Roman Pluta Štístko Music
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Poslechněte si prosím naše ukázky na webu. Jsme kapela ze zahraničníma zkušenostma. Termín na Vaší svatbu máme volný a rádi bychom k Vám přijeli zahrát a pobavit Vás. V případě zájmu zašlu cenovou nabídku. Děkuji za pozornost a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Petro, v termínu sobota 15.09.2018 Vám na Vaší svatbě ve Vršatci rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?