Hudba 13*4*2018*

Poptavka po zive hudbe na svatbu v Dubu nad Moravou 13*4*2018
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Jsme hudebníci,hrající po celé Moravě.Mrkněte na náš web. S pozdravem-hudba-Jan¨s :-) :-)
Odpovědět
Dobrý den, naší nabídku zasílám přes IP, S pozdravem skupina Cactus :)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji dobrý den, pokud hledáte živou hudbu ke svatebnímu obřadu - neváhejte se obrátit na mne. Přeji hezký den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku naší tříčlenné kapely posílám s dovolením přes I.P. Zaujme? :-) Zuzka - zpěvačka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si zaslat nabídku do IP a přeji hezký den. Opiela
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, slečno Koudelková, termín Vaší svatby máme stále volný. Píši Vám do interní pošty. Přeji hezký víkend. Míša, Fantajm
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den můžu vám nabídnout naše DUO KOKTEJL ZÁBAVNÁ KAPELA S ŽIVOU HUDBOU Jsme zkušená hudební dvojice, již několik let zpříjemňujeme hudební chvilky posluchačům různého věku a různého hudebního zaměření, hrajeme pop, rock, disko, ale také folk, lidovky nebo country písničky.Pokud budete mít zájem mrkněte na naše stránky. Zatím přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v mé nabídce je vystoupení mne samotného jako Dj, moderátor, zpěvák. Nebo vystoupení kapely Galaxy ve které učinkuji. Mám dlouholeté zkušenosti s vystupováním na svatbách jako Dj i jako muzikant, kde mám odehráno přes 300 svateb. Jako Dj provozuji i Karaoke. V případě zájmu napište.
Odpovědět
Profilova fotka
Skupina Bosáci.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?