Menu Forum

Housle na obřad, Napajedlá, 8.6.2019

9. lis 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
alenavenenyova
Registrovala se 19. června 2018 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
alenavenenyova
Registrovala se 19. června 2018 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Zlín.
 Hezký den,
doporučíte mi prosím někoho, kdo hraje na housle na svatebních obřadech? Nejlépe okolí Napajedel. Obřad budeme mít v Napajedlích na Pahrbku.
Mohlo by se také jednat o housle v kombinaci s jiným hudebním nástrojem.
Moc děkujii ❤
5. lis ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Harfistka Simona Voříšková
Simona Voříšková PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
5

“Milé nevěsty, pokud byste měli zájem a zvažujete živý hudební doprovod Vašeho obřadu či následně i hostiny, neváhejte mě kontaktovat ať pomocí vyplnění formuláře na mých webových stránkách, zde v soukromých zprávách nebo telefonicky či emailem. Hezký den všem! :)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Harfistka Simona Voříšková
Simona Voříšková PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
5

“Milé nevěsty, pokud byste měli zájem a zvažujete živý hudební doprovod Vašeho obřadu či následně i hostiny, neváhejte mě kontaktovat ať pomocí vyplnění formuláře na mých webových stránkách, zde v soukromých zprávách nebo telefonicky či emailem. Hezký den všem! :)”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

živá hudbu na svatební obřad v podání hudebníků, kteří nechají výběr repertoáru ve Vašich rukou a zahrají Vám tak co si přejete, je skvělou volbou. Ráda bych Vám představila alespoň některé možnosti hudebních uskupení:
Smyčcové soubory - smyčcové duo, trio, kvarteto
Harfa
Klavír (klávesy)
Saxofon
Kytara
Duo s houslemi - housle a harfa, housle a klavír, housle a kytara

Varianta hudebníků v souboru může být ale také na Vaše přání - toto jsou nejžádanější svatební ansámbly. Jak již bylo zmíněno - repertoár hrají na výběr a přání snoubenců.
Kontaktovat mne můžete zde nebo na webových stránkách přes kontaktní formulář či emailem.

Krásný den
Simona, harfistka
9. lis v 11:17  •  www.simona-voriskova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artepertutti (33 r.)
Jitka Břízová
Jitka Břízová PRO

Hudba a zábava - Region Brno
3

“Pro tuto i příští sezónu mám k dispozici v nabídce také kolegy z plzeňského kraje. Můžete vybírat z kombinací houslové duo, housle a klavír. Exkluzivně je také možnost housle a harfa!”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
artepertutti (33 r.)
Jitka Břízová
Jitka Břízová PRO

Hudba a zábava - Region Brno
3

“Pro tuto i příští sezónu mám k dispozici v nabídce také kolegy z plzeňského kraje. Můžete vybírat z kombinací houslové duo, housle a klavír. Exkluzivně je také možnost housle a harfa!”
(Před 2 měsíci)

Přeji dobrý den,

Přímo z Napajedel mam houslistku. K sobě by mohla mít druhé housle a nebo klavir. V případě zájmu se ozvěte.
9. lis v 17:33  •  www.artepertutti.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí