Holky, nevíte, prosím, o nějakém dobrém DJi, který by měl 7.8.2015 volno?

Holky, nevíte, prosím, o nějakém dobrém DJi, který by měl 7.8.2015 volno?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den,rád Vám nabídnu své služby, doufám, že více napoví reference v mém profilu. Termín mám zatím volný a rád Vám ve všem vyjdu vstříc. V případě zájmu mě po domluvě s partnerem napište nebo zavolejte, na všem včetně dobré vyhovující ceny se dá vždy domluvit. Záleží jen na Vašich představách a požadavcích. :-) Dj Libor Velek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den.Rád bych vám zpřijemnil váš velký den a postaral se nezapomenutelný večer.Více zasílám do IP
Odpovědět
Profilova fotka
Vážená nevěsto, abyste to rozhodování neměla tak jednoduché, rád Vám nabídnu ještě také své služby svatebního DJ. Více zasílám prostřednictvím soukromé zprávy. S hudebními pozdravy ♪♫ Jiří Halák / DJ Sonido
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, odeslána IP. Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 200 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám IP, S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Určitě doporučuji X-dance.... hraji nam, kamaradce... a hlavně na jejich akce party jezdime x let a jsou super! Jezdi celou ČR! :-)Mohu jenom doporučit ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
Jezdím na svatby za super peníz !!! Profi služby.DJ + světelná a zvuková aparatůra vás bude stát za 4H......3500,-Kč. vše na webu, fb Dj na svatbu a vše co s tím souvisí.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?