Menu Forum

Holky, nevíte, prosím, o nějakém dobrém DJi, který by měl 7.8.2015 volno?

24. únor 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
januliik15
6
Registrovala se 15. září 2014 na beremese.cz. Přidala 95 příspěvků a 5 inzerátů. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
januliik15
6
Registrovala se 15. září 2014 na beremese.cz. Přidala 95 příspěvků a 5 inzerátů. Má 6 přátel.
 Holky, nevíte, prosím, o nějakém dobrém DJi, který by měl 7.8.2015 volno?
31. bře 2015 v 11:59  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
sonido (32 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
35

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
sonido (32 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
35

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 10 měsíci)

Vážená nevěsto, abyste to rozhodování neměla tak jednoduché, rád Vám nabídnu ještě také své služby svatebního DJ. Více zasílám prostřednictvím soukromé zprávy. S hudebními pozdravy ♪♫ Jiří Halák / DJ Sonido
31. bře 2015 v 17:24  •  www.jirihalak.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
31. bře 2015 ve 12:22 • radimblazek
fotoportrét
fotoportrét
dj_libor_velek
D.S.A. - Dj Libor
Libor Velek PRO

Hudba a zábava - Region Brno
11

“Něco pro "ajťáky" před svatbou : http://torpeda.cz/1372/Dotaz-pro-odborn-ky”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
dj_libor_velek
D.S.A. - Dj Libor
Libor Velek PRO

Hudba a zábava - Region Brno
11

“Něco pro "ajťáky" před svatbou : http://torpeda.cz/1372/Dotaz-pro-odborn-ky”
(Před 5 měsíci)

Dobrý den,rád Vám nabídnu své služby, doufám, že více napoví reference v mém profilu. Termín mám zatím volný a rád Vám ve všem vyjdu vstříc. V případě zájmu mě po domluvě s partnerem napište nebo zavolejte, na všem včetně dobré vyhovující ceny se dá vždy domluvit. Záleží jen na Vašich představách a požadavcích. emoticon Dj Libor Velek
31. bře 2015 ve 14:12  •  www.djlibor.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milanmiler (29 r.)
Svatební DJ M:M
Milan Miler PRO

Hudba a zábava - Region Mladá Boleslav
6
fotoportrét
fotoportrét
milanmiler (29 r.)
Svatební DJ M:M
Milan Miler PRO

Hudba a zábava - Region Mladá Boleslav
6
 Dobrý den.Rád bych vám zpřijemnil váš velký den a postaral se nezapomenutelný večer.Více zasílám do IP
31. bře 2015 v 15:18  •  www.djmilanmiler.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
 Dobrý den, odeslána IP. Kostolnik
31. bře 2015 v 19:15  •  www.kostolnik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
 Dobrý den,
mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 200 svateb.
Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny.
V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
S pozdravem Svatební dj Jarek
2. dub 2015 ve 22:38  •  www.svatebnidj.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djliborek123 (43 r.)
Dj Libor Kralovič
Dj Libor Kralovič PRO

Hudba a zábava - Region Kladno
63

“Milé nevěsty, chystáte se na svatbu a chcete mít nezapomenutelný zážitek ???..... neváhejte a kontaktujte mě. Nakoukněte do mého profilu :-) . Zařídím ozvučení obřadu, zajistím večerní zábavu, připojím karaoke... a jiné a jiné :-) Dj Libor”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
djliborek123 (43 r.)
Dj Libor Kralovič
Dj Libor Kralovič PRO

Hudba a zábava - Region Kladno
63

“Milé nevěsty, chystáte se na svatbu a chcete mít nezapomenutelný zážitek ???..... neváhejte a kontaktujte mě. Nakoukněte do mého profilu :-) . Zařídím ozvučení obřadu, zajistím večerní zábavu, připojím karaoke... a jiné a jiné :-) Dj Libor”
(Před 4 lety)

Dobrý den, posílám IP,
S pozdravem
Dj Libor Kralovič
4. dub 2015 ve 14:27  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.djlibor.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
16. dub 2015 v 08:58 • djane
fotoportrét
fotoportrét
jemssinka
11
Registrovala se 17. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků. Má 4 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
jemssinka
11
Registrovala se 17. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků. Má 4 přátele. Region Mladá Boleslav.
 Určitě doporučuji X-dance.... hraji nam, kamaradce... a hlavně na jejich akce party jezdime x let a jsou super! Jezdi celou ČR! emoticonMohu jenom doporučit emoticon
16. dub 2015 v 09:42  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
16. dub 2015 v 18:37 • petraprokopova
fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

Hudba a zábava - Region Praha

“Dobrý den,musím sem dát tenhle příspěvek k zamyšlení ze zkušenosti. Dělám muziku 20 let a občas mě překvapuje že na svatbu ženich s nevěstou si objednají drahý dort za 8000,-Kč a potom hledají DJ je a nebo kapelu na celý den za 2000,-Kč. Vše by do sebe mělo na svatbě zapadat to je jasné.Na hudbu by se mělo myslet na”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

Hudba a zábava - Region Praha

“Dobrý den,musím sem dát tenhle příspěvek k zamyšlení ze zkušenosti. Dělám muziku 20 let a občas mě překvapuje že na svatbu ženich s nevěstou si objednají drahý dort za 8000,-Kč a potom hledají DJ je a nebo kapelu na celý den za 2000,-Kč. Vše by do sebe mělo na svatbě zapadat to je jasné.Na hudbu by se mělo myslet na”
(Před 9 měsíci)

Jezdím na svatby za super peníz !!! Profi služby.DJ + světelná a zvuková aparatůra vás bude stát za 4H......3500,-Kč. vše na webu, fb Dj na svatbu a vše co s tím souvisí.
24. únor ve 20:14  •  www.djstars.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”