Hledáme kapelu na svatbu 1.6.2018, Jižní Morava - můžete někoho doporučit?

Hledáme kapelu na svatbu 1.6.2018, která zahraje vše :-) + zpěvačka výhodou! Musí to být sympaťáci se smyslem pro humor, kteří hrají tak dobře, že nikdo nezůstane sedět :-) (Skladby: CZ/SK, aktuální vypalovačky a starší kousky i ze zahraničí + dechovka) Předem děkuji za tip! Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme své služby. Jsme hudební skupina s letitými zkušenostmi v ČR i v zahraničí. Klademe důraz na kvalitní zvuk, profesionální přístup a široký repertoár. Více v našem profilu a na našich internetových stránkách, nebo facebook . S pozdravem Orchestra Party
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme kapela - trio 2 + 1 - zpěvačka z Brna a nabízíme vám naše služby. Podrobnosti posílám přes I.P. Zaujme? Zuzka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Mohu vám nabídnout službu nejen hudební skupiny s širokým repertoárem, ale i svatebního DJ, moderátora. Dále jsme schopni zajistit ozvučení obřadu, karaoke party nebo focení momentek na after party (na rok 2018 chystáme fotokoutek). Máme mnoholeté zkušenosti. Ročně odehrajeme několik desítek svateb, narozenin, plesů a jiných akcí. Klademe důraz na profesionální přístup, kvalitu ozvučení a také vám můžeme nabídnout světelnou show s 3d Laserem. U nás máte přesný přehled a transparentnost Vašich objednávek a finančních nákladů. Dotaz na cenu nebo online rezervace probíhá prostřednictvím našich stránek. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Dobrý den. Mrkněte na Groove Harmony. Měli jsme je na svatbě a byla to pecka. Hrají vše na živo s nezkutečným kytaristou a zpěvačkou.
Odpovědět
Profilova fotka
muflonkax Dobrý den, Zaujalo mně Vaše doporučení hudební skupiny Groove Harmony, máte tady několik příspěvků, že jsou bezkonkurenční, hrají vše na živo,nepouštějí knoflíky jak někteří ostatní. Já vybírám hudební duo - trio na svatbu své dcery a jsem velice zklamaný že něco takového napíšete. V žádném případě nehrají vše na živo, jen kytyrista zde hraje živě, jinak tahle hudební skupina používá tzv. podkladovou hudbu to je že i ty knoflíky pouštějí . Tady na Bereme se jsem je ale nenašel vyhledal jsem je na webu , tak vidím, slyším.Jejich videa jasně ukazují jak vlastně fungují , prosím než něco napíšete tak by bylo fajn kdyby jste rozuměl trochu hudbě a neklamal normální lidi co nejsou hluší ani slepí. Nic proti tehle skupině ale neděláte jim dobrou a pravdivou reklamu . Děkuji za pochopení Kuba
Odpovědět
Profilova fotka
Mohu nabídnout hudební skupinu Boston.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer můžu vám doporučit i naše duo Koktejl .Hrajeme koktejl písniček různých žánrů od starších po moderní hity. Máme stránky na facebooku a také na webu a tam jsou nahrávky našich hlasů,jsem zpěvačka z tohoto dua v případě zájmu napište tady nebo na mesenger co nejdříve zatím máme volný termín s pozdravem Juchelková Yvona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vám nabídla naši kapelu Fantajm. Jsme z Olomouce a rádi na Vaši svatbu dojedeme. Dobrý den, pátek 1. 6. 2018 máme v tuto chvíli volný a rádi Vám Vaši svatbui hudebně doprovodíme. Naše kapela je kompletně živá - 5 členná. Hrajeme ve složení zpěv, kytara, klávesy, housle, basa, bicí. A máme charismatickou zpěvačku jako hlavní zpěv ;-) Můžu Vám zaručit, že všichni budou nadšeni. Náš repertoár má široké rozpětí od tradiční lidové hudby přes šansony až po legendy české a světové, rockové a popové muziky. Píši Vám IP. Mějte se fantajmově ;-) Míša
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den můžu vám nabídnout naše DUO KOKTEJL ZÁBAVNÁ KAPELA S ŽIVOU HUDBOU Jsme zkušená hudební dvojice, již několik let zpříjemňujeme hudební chvilky posluchačům různého věku a různého hudebního zaměření, hrajeme pop, rock, disko, ale také folk, lidovky nebo country písničky.Pokud budete mít zájem mrkněte na naše stranky. Zatím přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v mé nabídce je vystoupení mne samotného jako Dj, moderátor, zpěvák. Nebo vystoupení kapely Galaxy ve které učinkuji. Mám dlouholeté zkušenosti s vystupováním na svatbách jako Dj i jako muzikant, kde mám odehráno přes 300 svateb. Jako Dj provozuji i Karaoke. V případě zájmu napište.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád u vás zahrajem. Na našich webových stránkách si prosím poslechněte ukázky. V případě zájmu zašlu nabídkový list. Děkuji a přeji hezký den. Opiela Jaromír
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme, můžu nabídnout od sólisty přes multifunkční duo (multiinstrumentalistka a světový rekordman) až po velkou kapelu. Vše můžu poskládát na Vaše prání, hrajeme od oldies až po současnost. Více informací získate na mém profilu a nebo přímo kontaktujte mou maličkost :) Budu se těšit, Eliška
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?