Menu Forum

Hledáme DJ na svatbu v květnu 2014, Prostějov

6. kvě 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
gershy
5
Registrovala se 12. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 1 přítele. Prostějov, Region Prostějov.
fotoportrét
fotoportrét
gershy
5
Registrovala se 12. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 1 přítele. Prostějov, Region Prostějov.
 Hledáme šikovného DJ a moderátora na svatbu květen 2014 v Prostějově. Děkuji...(gershy@centrum.cz)
11. črc 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
koordinaceluci
Elbea - svatební agentura
Lucie PRO

Organizování svateb - Region Olomouc
133

“! POTAHY NA ŽIDLE - ZIMNÍ AKCE ! Milé nevěsty, na svatby pořádané odteď do konce února Vám nabízíme spandexové potahy na židle za zimní cenu a to za 23 Kč / potah, nebo za 28 Kč / potah + organzová mašle. Na výběr máme z téměř 30 odstínů mašlí. Objednávky na lucie@svatebni-koordinace.cz.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
koordinaceluci
Lucie PRO

133

“! POTAHY NA ŽIDLE - ZIMNÍ AKCE ! Milé nevěsty, na svatby pořádané odteď do konce února Vám nabízíme spandexové potahy na židle za zimní cenu a to za 23 Kč / potah, nebo za 28 Kč / potah + organzová mašle. Na výběr máme z téměř 30 odstínů mašlí. Objednávky na lucie@svatebni-koordinace.cz.”
(Před 1 rokem)

@gershy Když si dáte vyhledat třeba DJ Olomouc, tak Vám to najde různé diskuze, tohle téma se zde určitě už několikrát probíralo. Jinak já mám pozitivní zkušenosti s @svatebnidj , nebo dále u nás velmi oblíbený DJ Sony D,.. emoticon
12. črc 2013 v 08:07  •  www.svatebni-koordinace.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
 Dobrý den, jsem z Prostějova, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 150 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
12. črc 2013 v 08:27  •  www.svatebnidj.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
koordinaceluci
Lucie PRO

133

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
koordinaceluci
Lucie PRO

133

(Před 1 rokem)

A jinak tím " u nás velmi oblíbený DJ Sony D" jsem měla na mysli Olomoucko a okolíemoticon
12. črc 2013 v 08:35  •  www.svatebni-koordinace.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
artush1
Muzikant a DJ - Radim Keith
Radim Keith PRO

Hudba a zábava - Region Praha
30

“Https://vimeo.com/174708524”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
artush1
Muzikant a DJ - Radim Keith
Radim Keith PRO

Hudba a zábava - Region Praha
30

“Https://vimeo.com/174708524”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den, i já se mohu nabídnout, pokud budete mít zájem o několik kombinací (i muzikant s přechodem na DJ v jedné ceně), klidně se na mne obraťte.
Radim
12. črc 2013 v 10:00  •  www.radim-keith.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gershy
5
fotoportrét
fotoportrét
gershy
5
 Děkuji všem, už DJ mám
19. črc 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
osela
1
Registrovala se 20. června 2013 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
osela
1
Registrovala se 20. června 2013 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Olomouc.
 @gershy Doporučuji DJ J. Šmída. Super svatba - bezvadná hudba - pro všechny věkové kategorie, beliká pomoc při zábavě a vůbec super člověk, terý dokázal navodit parádní atmosféru i za nás.
25. črc 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš velkými písmeny".
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
1. srp 2013 ve 12:38 • p746734
fotoportrét
fotoportrét
roni1607
Registrovala se 15. března 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele. Region Prostějov.
  • Svatba byla 5. července 2014
fotoportrét
fotoportrét
roni1607
Registrovala se 15. března 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele. Region Prostějov.
  • Svatba byla 5. července 2014
 @gershy
můžu se zeptat jakého? také sháníme...emoticon
13. dub 2014 ve 21:25  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milanmiler (29 r.)
Svatební DJ M:M
Milan Miler PRO

Hudba a zábava - Region Mladá Boleslav
6
fotoportrét
fotoportrét
milanmiler (29 r.)
Svatební DJ M:M
Milan Miler PRO

Hudba a zábava - Region Mladá Boleslav
6
 Zaslána SZ
13. dub 2014 ve 21:27  •  www.djmilanmiler.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gershy
5
fotoportrét
fotoportrét
gershy
5
 děkuji už mám vybráno..
14. dub 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
28. dub 2014 ve 20:17 • masinka31
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
28. dub 2014 ve 20:18 • masinka31
fotoportrét
fotoportrét
stydlinka (29 r.)
Registrovala se 5. února 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 5 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
stydlinka (29 r.)
Registrovala se 5. února 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 5 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 také sháním, mohu se zeptat jak vyjde DJ cenově, či rada na toho nejlevnějšího? Prostějov a okolí, děkuji
6. kvě 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí