Hledáme DJ na svatbu 31.5.2014 v obci Karlštejn

Sháníme DJ na svatbu, která se bude konat 31.5.2014 v hotelu Mlýn na Karlštejně. Začátek v 15:00 nazvučením obřadu, dále klasická hudební produkce. Rádi bychom se vyhnuli všem Michalům Davidům, Kabátům a jim podobným, zároveň z toho nechceme dělat pražský klub. Prosím pošlete mi nabídku a kontakt, kdo máte volno, případně prosím o tip, na koho se můžu obrátit. Díky, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :-) . Jsem mobilní DJ a nabízím Vám moje služby. Termín mám zatím volný. Pro celou věkovou strukturu mám dost pěkných tanečních melodií, takže si užijí jak děti, mládež, tak i staří. A když si budou chtít zazpívat, tak mám dost mikrofonů na pořádnou superstar. Moderace, spolupráce na zábavě a pomoc v organizaci je samozřejmostí. Hudbu řeším dle přání. Pokud máte o mne zájem, mrkněte na moji webovou stránku nebo na místní prezentaci v sekci profesionálové. Přeji krásný den. DJ ZDENEK 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte IP, S pozdravem Dj Libor Kralovič
Odpovědět
Profilova fotka
Zaslána IP
Odpovědět
Profilova fotka
Odeslána IP.Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?