Hledáme DJ na svatbu 22.7.2017 - jižní Morava

Profilova fotka
Dobrý den, hledáme DJ na svatbu na 22.7.2017, svatba bude v Prušánkách, děkujeme za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolte mi nabídnou svoje služby, Již 4 rokem zprostředkovávám vše od na-zvučení obřadu až po Party do ranních hodin. Více info v soukromé zprávě s kalkulací na Váš den D. Přeji příjemný zbytek dne a každopádně gratuluji - ať se daří. S pozdravem DJ Brad - Roman Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem vám zaslal svoji nabídku do IP zde na Beremku :-) S pozdravem Dj Libor Velek Brno
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si také zaslat do IP nabídku. Přeju při výběru šťastnou ruku. Fajn den DJ Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v termínu sobota 22.07. Vám na Vaší svatbě v Prušánkách rád budu k dispozici: DJ HENRY - ta nejlepší hudba všech dob a žánrů, praxe od roku 1994 po celé ČR, stovky úspěšně realizovaných svateb. Služba "na klíč" vč. aparatury a moderování; možnost ozvučení obřadu, kombinace s kapelou, živými hudebníky a dalším programem pro Vaši skvělou svatební párty. Děkuju Vám za odpověď a doufám v naši budoucí spolupráci ;-).
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?