Hledáme DJ/kapelu

michalro
Autor diskuze
20.11.2023
Dobrý den, hledáme DJ, kapelu či kombinaci na naši svatbu v Hlinsku 3.8.2024. Fotokoutek(instax) je velké plus. Někdo kdo by měl volný termín? Děkujeme Michal R.
Odpovědět
Profilova fotka
djborovicka
PRO
20.11.2023

Odpověď na příspěvek od michalro:

Dobrý den, hledáme DJ, kapelu či kombinaci na na…
@michalro Nabízím aparaturu v bílé barvě nasvícenou třeba v barvách Vaší svatby. 1m vysoká svítící PÍSMENA LOVE nebo LASKA, SVATBA, PARTY (bíle nebo barevně). Videoprojekci a TV (na Vaše jména, na soutěže či Vaše videa a fotky). OZVUČENÍ OBŘADU i bez elektřiny. Kompletně vybavený FOTOKOUTEK pro okamžitý tisk fotografií s Vaším logem velikosti 15x10cm nebo elektronicky pro tvorbu Vaší fotoknihy. Plazivá mlha TANEC V OBLACÍCH a PYROFONTÁNY. Svítící LED PÍSMENKA na jména a monogramy. Svítící závěsy, dekorativní láhve, řetězy. Písničky na přání, Váš playlist, MODEROVÁNÍ, koordinace, soutěže, kvízy a zábava je samozřejmostí. Volné termíny, fotogalerie, ceníky a recenze na www.borovicka.cz
Odpovědět
Profilova fotka
fenixmusic
PRO
20.11.2023
Dobrý den, nabídku kapely na svatbu naleznete v interní poště. Přeji hezký den Ivan.
Odpovědět
Profilova fotka
djmech
PRO
21.11.2023

Odpověď na příspěvek od michalro:

Dobrý den, hledáme DJ, kapelu či kombinaci na na…
@michalro Dobrý den, termín mám ještě volný a rád Vám nabídnu své služby. Jsem Dj/moderátor a bavič, provozuji fotobudku s okamžitým tiskem a v případě zájmu také Silent Disco (jako skvělou zábavu na část večera, nebo například do míst, kde bývá problém s rušením nočního klidu). Spoustu ukázek reels a fotek najdete na mém Instagramu. Kompletní informace, fotky, videa, recenze od nevěst i svatební tipy najdete na mém webu www.Hrajisvatby.cz.
Odpovědět
Profilova fotka
djmilda
PRO
26.11.2023
@michalro Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby Dj. Termín mám zatím ještě volný. Více o mě na mém webu www.djmilda.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?