Hledáme DJ 27.5.2023 Horní Bezděkov (Areál Botanika)

Dobrý den, Hledáme pohodového DJ na naši svatbu 27.5.2023, která se uskuteční v areálu Botanika v Horním Bezděkově. Budeme mít částečně připravený svůj playlist a částečně bychom to rádi nechali na DJovi. Děkuji moc předem a hezký den, Karolina
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@karolinaprochazkova Dobrý den, rád Vám připravím nabídku. Mrkněte na můj profil a pokud Vás to zaujme, napište mi. Ideálně e-mail. S pozdravem Michal Tůma
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a mohu. Koukněte na můj profil😊
Odpovědět
Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den, oslavu, večírek, párty mohu poskytnout kompletní DJ služby dle Vašeho přání, od dojemného ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty (světelná a hudební show) Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny a rozsahu služeb - moderování, koordinace, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin, hazer, dětské disko, laser show.... NOVĚ: možnost zapůjčení VELKÉ MNOŽSTVÍ DEKORAČNÍHO OSVĚTLENÍ (studená bílá). Nevtíravé a osobní jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Hudba a skladby na přání novomanželů a všech svatebčanů bez omezení po celou dobu konání akce. Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím webových stránek, nebo na e-mailu. Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal (DJ Patzy)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?