HLEDÁM: moderní kapela na svatbu 2022 Jižní Čechy

23. čvn 202130

Dobrý den, slečny a nevěsty, máte nějaký dobrý tip na živou hudbu? Hledáme nějakou svěží kapelu, která nás pobaví a bude se líbit i našim náročnějším kamarádům, určitě nechceme žádné šlágr duo ani dechovku. Jsme od Prahy, ale brát se budeme u Krumlova, hledáme nejlépe někoho z okolí a Jihočeského kraje. Prosím o doporučení.

 • Doporučuji Melodikum, lepší svatební hudbu tady nenajdete!!! 😉 Znám je už dlouho z plesů a svateb kamarádů a sama jsem si je rezervovala naší letošní svatbu. Máme od nich obejdnané zvučení obřadu a večer celou kapelu, tak se modlím ať zase nepřijde nějaký korona blbinec, protože si to chci užít se vším všudy!

 • Osobně bych vzal Super hero killers ..Skvělá
  Kapela, hodně funky věcí … každý, kdo nechce DJe by ji měl mít na svatbě 🙂

 • @djmech  Děkuji za tip, prošli jsme už snad desítky kapel, ale opravdu se nám nejvíce líbí Melodikum, zatím je s nimi i skvělá komunikace. Bohužel už náš termín mají obsazený, ale vážně zvažujeme přesun, aby nám mohli zahrát. Hero killers nás příliš nezaujali, počtem, videi ani kvůli dopravě. Ale i tak děkujee!!

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Známý svatební DJ s více než 15 let trvající praxí! Hudba, moderování a zábava a k tomu jedinečná a originání bílá aparatura!
  DJ a moderátor pro Vaši svatbu. Provedu Vás celým dnem, pobavím malé i velké, uspořádám řadu soutěží a další zábavy. Ozvěte se 🙂
  DJ na svatby,večírky,oslavy a další akce