Hledám kapelu na svatbu dne 18.8.2018 ze Severní Moravy.

Spíše multižánrovou kapelu, pop, rock, jazz..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme své služby. Jsme hudební skupina s letitými zkušenostmi v ČR i v zahraničí. Klademe důraz na kvalitní zvuk, profesionální přístup a široký repertoár. Více v našem profilu a na našich internetových stránkách, nebo facebook . S pozdravem Orchestra Party
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Mohu vám nabídnout službu nejen hudební skupiny s širokým repertoárem, ale i svatebního DJ, moderátora. Dále jsme schopni zajistit ozvučení obřadu, karaoke party nebo focení momentek na after party (na rok 2018 chystáme fotokoutek). Máme mnoholeté zkušenosti. Ročně odehrajeme několik desítek svateb, narozenin, plesů a jiných akcí. Klademe důraz na profesionální přístup, kvalitu ozvučení a také vám můžeme nabídnout světelnou show s 3d Laserem. U nás máte přesný přehled a transparentnost Vašich objednávek a finančních nákladů. Dotaz na cenu nebo online rezervace probíhá prostřednictvím našich stránek. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Zkuste Groove Harmony. Jsou bezkonkurenčně nejlepší na Moravě. Měli jsem je na svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
Jake misto presne?? Na severni morave?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den můžu vám nabídnout naše DUO KOKTEJL ZÁBAVNÁ KAPELA S ŽIVOU HUDBOU Jsme zkušená hudební dvojice, již několik let zpříjemňujeme hudební chvilky posluchačům různého věku a různého hudebního zaměření, hrajeme pop, rock, disko, ale také folk, lidovky nebo country písničky.Pokud budete mít zájem mrkněte na naše stránky. Zatím přeji hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v mé nabídce je vystoupení mne samotného jako Dj, moderátor, zpěvák. Nebo vystoupení kapely Galaxy ve které učinkuji. Mám dlouholeté zkušenosti s vystupováním na svatbách jako Dj i jako muzikant, kde mám odehráno přes 300 svateb. Jako Dj provozuji i Karaoke. V případě zájmu napište.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Sice nejsem kapela ale vedle kvalitní hudební produkce pro všechny generace nabízím také kompletní servis včetně svatební zábavy a moderování celého večera. Více informací Vám zasílám do interní pošty zde na portále. Radim Kapica
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Dobrý den, hrajeme od 60 let až po současnost veškerý žánr. Jsme schopni zajistit i zábavu na svatbě.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?