Menu Forum

Hledám kapelu na svatbu 24.6.2017 - východní čechy

17. říj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
kakula
4
Registrovala se 12. února 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 23 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kakula
4
Registrovala se 12. února 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 23 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Holčiny, hledám kapelu na svatbu z okolí Hořic,Jičín,Hradec Králové..... Koho znáte doporučte, at kouknu na jejich stránky....Zahrát budeme chtít jak polka,valčík....pro starší generaci, tak pro mladší emoticon Wohnouti, Tři sestry -Mexiko ...... prostě mix všeho Vondráčková,Kolář,David .......jsme pařmeni emoticon emoticon
děkuji Katka
14. říj ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Harfistka Simona Voříšková
Simona Voříšková PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
PRO Shop: 1 inzerát
3

“Milé nevěsty a ženichové, nabízím volné termíny říjen-březen s 20% slevou. Pokud byste rádi na Váš svatební den měli živý hudební doprovod s harfou, neváhejte se mi ozvat nebo vyplnit poptávkový formulář na mých webových stránkách. :) Pokud nevadí zima Vám, pak ani nám!”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Harfistka Simona Voříšková
Simona Voříšková PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
PRO Shop: 1 inzerát
3

“Milé nevěsty a ženichové, nabízím volné termíny říjen-březen s 20% slevou. Pokud byste rádi na Váš svatební den měli živý hudební doprovod s harfou, neváhejte se mi ozvat nebo vyplnit poptávkový formulář na mých webových stránkách. :) Pokud nevadí zima Vám, pak ani nám!”
(Před 1 měsícem)

Zdravím, pokud byste ráda i živou hudbu pro Váš svatební obřad, mohu nabídnout harfu a housličky. emoticon
Mrkněte na mé stránky.
Zdravím
Simona
15. říj v 11:25  •  www.simona-voriskova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kakula
4
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kakula
4
  • Neví, kdy bude svatba
 @harfistka_simona děkuji, už jsem na Vás koukala...popřípadě se ozvu
15. říj ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djmech (34 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra "MECH" Seidl
Ondřej Seidl PRO

Hudba a zábava - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
djmech (34 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra "MECH" Seidl
Ondřej Seidl PRO

Hudba a zábava - Region Praha
5
 @kakula Dobrý den, pokud by jste nesehnala a hledali jste DJe, tak Vám rád nabídnu své služby. termín mam zatím volný a všechnu uvedenou muziku zahraji také... ps: taky jsem pařmen emoticon emoticon ... mrkněte na moje stránky. O.S.
17. říj v 08:42  •  www.hrajisvatby.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kakula
4
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kakula
4
  • Neví, kdy bude svatba
 @djmech dekuji za nabidku, kdyby neco ozvu se .
17. říj v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí