Hledám kapelu na svatbu 14.6.2014, Brno a okolí

Profilova fotka
Nemáte prosím na někoho doporučení ? já mám pocit, že mají všichni v tomto termínu obsazeno nebo je to šíleně drahé např 12-15 tis a to prostě do toho nedáme :-) Potřebuji menší kapelu 2-3 hdebníky na cca 5-6 hod.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě,že neseženete žádnou kapelu, tak Vám mohu nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Nebo zpívajícího svatebního dj. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, když se kouknete na stránky naší kapely, tak zjistíte, že máme v měsíci červnu volno právě a pouze v sobotu 14.6.2014. Jsme 3 z Brna a nemusíte se v žádném případě obávat těch přemrštěných částek které uvádíte. Podrobnější info.při kontaktu e.mailem, nebo volejte bez obav opravdu kdykoliv.Zuzka
Odpovědět
Profilova fotka
@svatebnidj děkuji zatím se držím, že bych ráda kapelu @kapelapesla máte zprávu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, nabídku naší kapely Reflex - Rock jsem Vám zaslal do SZ. Tak třeba přijde vhod. :-) Do Brna to máme kousek. /Co by kamenem dohodil a zbytek došel../ :-) Hezký den!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Doporucuji kapelu CCA BAND z Brna. Byli na nasi svatbe a z nasi svatby jsi je pak zamluvilo dalsich par lidi na svatbu. Co se tyce ceny ta byla hodne rozumna. Urcite napiste nebo jim zavolejte. Hraji ve trech a hraji cokoliv. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mystique Dobrý den,tak ten Váš termín 21.6.2014 je jediný, který máme v červnu ještě volný. Mrkněte na naše stránky. Pokud ještě nikoho nemáte, třeba se domluvíme. hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
@hudbaduha my máme termín 14.6.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, omlouvám se, ale v profilu máte datum 21.6.2014
Odpovědět
@misa3006 mhu se zeptat, CCA Band i hraji? myslim tim na nastroje? nebo pouze zpivaji a hudbu si puštějí z pc???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj jestli mohu doporučit tak Velvet blansko jsou to 2 borcistrašní komedianti, spívali krásně a čistě.Všichni se nás ptali kde jsme k nim přišli protože opravdu pobavili.Brali si 1000Kc na hod + něco na dopravu.Nám hráli od 18 hod do 3 hod a platili jsme 9000Kč,nelituju ani trochu byli vážně úžasní 8-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?