Menu Forum

Hledám hudební skupinu na svatbu 26.7.2014, Karviná

15. kvě 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
zamek7
10
Registrovala se 7. března 2014 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 4 přátele. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
zamek7
10
Registrovala se 7. března 2014 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 4 přátele. Region Karviná.
 Hledám živou hudbu na svatbu 26.7.2014, která zahraje populární hudbu. Okolí Ostravy, Karviné, Havířova, Opavy atd. Ozvěte se prosím!
8. bře 2014 v 06:58  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
hudbaostrava
DJ Ondra - HudbaOstrava
Ing. Ondřej Zatloukal PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
3

“Od roku 2014 nabízíme pro Vaše svatby jedinečnou vypůjčku Holandského billiardu. Podívejte se na tuto speciální nabídku přímo na našich stránkách http://www.hudbaostrava.cz/Holandsky_billiard.pdf”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
hudbaostrava
DJ Ondra - HudbaOstrava
Ing. Ondřej Zatloukal PRO

3

“Od roku 2014 nabízíme pro Vaše svatby jedinečnou vypůjčku Holandského billiardu. Podívejte se na tuto speciální nabídku přímo na našich stránkách http://www.hudbaostrava.cz/Holandsky_billiard.pdf”
(Před 2 lety)

Dobrý den, pokud se nakonec rozhodnete pro DJ, abyste měli širší repertoár a hudba vyšla i levněji, zkuste se obrátit na nás. Jsme mladí DJs z Ostravy. Hrajeme podle dění na parketě, s přípravou max. 2 písní dopředu - žádný AUTOMIX nebo PLAYLIST... Klienti našich svateb jsou ze 100% spokojení, zakládáme si hlavně na dobrých referencích. Na Ostravsku máme nejlepší ceny včetně dopravy. Určitě nám napište nebo navštivte naše stránky a dozvíte se více emoticon
Ondra za tým HudbaOstrava.CZ
9. bře 2014 v 01:19  •  www.hudbaostrava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@zamek7 Dobrý den, doporučuji DJ Filipa Talacka z top-produkce. Výborný DJ nejen na svatby! emoticon
9. bře 2014 ve 22:09  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
reflex_rock (8 r.)
Reflex- Rock
REFLEX -ROCK PRO

Hudba a zábava - Region Blansko
10
fotoportrét
fotoportrét
reflex_rock (8 r.)
Reflex- Rock
REFLEX -ROCK PRO

Hudba a zábava - Region Blansko
10
 Dobrý den,
nabídku kapely Reflex - Rock jsem Vám zaslal do IP.
Je to poslední volný sobotní termín v červenci, tak pokud Vás naše nabídka osloví, určitě se ozvěte.. emoticon
Hezký zbytek dne!
10. bře 2014 ve 13:27  •  www.reflex-rock.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
videoprotebe
Video pro Tebe
Petr Pobořil PRO

Foto a video - Region Vsetín
1
fotoportrét
fotoportrét
videoprotebe
Video pro Tebe
Petr Pobořil PRO

Foto a video - Region Vsetín
1
 Dobrý den,

dobrý poměr kvalita-cena najdete u kapely Šmydlibojs. Pokud by Vás nebolela vyšší cena, tak skupina Galaxy. Tyto kapely se nebojím doporučovat, nemůžou Vás zklamat. I mě jako kameramanovi se s nimi velice dobře spolupracovalo.
10. bře 2014 v 16:21  •  www.videoprotebe.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “služby môžu ponúkať iba Profesionáli”
13. bře 2014 v 19:22 • vildam
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
26. bře 2014 ve 21:50 • lightak
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
6. dub 2014 v 15:49 • lafiesta
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
29. dub 2015 v 01:41 • ungsa
fotoportrét
fotoportrét
vlastulka23 (25 r.)
16
Registrovala se 22. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 96 příspěvků, 11 alb a 2 inzeráty. Má 7 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 1. srpna 2015
    Davle, Region Praha - západ
fotoportrét
fotoportrét
vlastulka23 (25 r.)
16
Registrovala se 22. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 96 příspěvků, 11 alb a 2 inzeráty. Má 7 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 1. srpna 2015
    Davle, Region Praha - západ
 Doporučuji hudební skupinu kik band. Už jsem je zažila na několika svatbách. Dojedou kamkoli a jsou super hrajou jak moderně, tak různé odrhovačky fakt paráda ;)
29. dub 2015 v 07:02  •  Svatba byla v srpnu 2015  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
11. kvě 2015 v 09:35 • ellyjay
fotoportrét
fotoportrét
ewkabila
Cactus
Eva Bílá PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
ewkabila
Cactus