Menu Forum

Hledám hudbu na svatbu 14.6.2013, Valašské Meziříčí

18. čer 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
tarra27 (29 r.)
Registrovala se 28. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 345 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tarra27 (29 r.)
Registrovala se 28. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 345 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Vypadla nám hudba, respektivě nevypadla, ale posunuli čas na 16h a jen do půlnoci.....jinak si máme pořídit mp3....tudíž sháníme novou...máme obřad v 11h, bylo by vhodné, aby se začalo hrát cca 14,30 nebo alespon aby to bylo připravené....nejdéle v 15h....
11. čer 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
Registrovala se 8. září 2011 na beremese.cz. Přidala 1391 příspěvků. Má 160 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
Registrovala se 8. září 2011 na beremese.cz. Přidala 1391 příspěvků. Má 160 přátel. Region Nový Jičín.
 zkus T.N.T. z Příbora
11. čer 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gibon_music_band
Gibon Music Band
Iva Altrichterová PRO

Hudba a zábava - Region Zlín
PRO Shop: 1 inzerát
11
fotoportrét
fotoportrét
gibon_music_band
Gibon Music Band
Iva Altrichterová PRO

11
 Dobrý večer, pátek máme volný. Rádi zahrajeme. Jsme ze Zlína, mrkněte na naše stránky dole.
S pozdravem Gibon Music Band
11. čer 2013 ve 20:52  •  www.gibon-music.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
tarra27 (29 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tarra27 (29 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 Děkuji
@gibon_music_band hráli jste báječně, moc jsme si to užili....bylo to skvělé...

pro ostatní, paní sehnala komplet kapelu včetně saxofonisty, bylo to úžasné....nedáme na ně dopustit....za mě jednoznačně super, doufám a věřím, že se nevidíme naposledy emoticon děkujeme.
18. čer 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gibon_music_band
Gibon Music Band
Iva Altrichterová PRO

11
fotoportrét
fotoportrét
gibon_music_band
Gibon Music Band
Iva Altrichterová PRO

11
 @tarra27 Dobrý den, moc Vás zdravím. Jsme rádi, že jsme se líbili. Děkujeme za pěkná slova. I my jsme si svatbu užili, bylo to super. Budeme doufat v brzské shledání. Pozdravujte rodinku, bylo nám s Vámi moc dobře. Pokud napíšete doporučení přímo do mého profilu, tak budeme jedině rádi. Moc a moc děkujeme za pozvání a pokud budete mít chvilku, tak pošlete i nějaké fotky. Krásné léto. Gibon Music Band
18. čer 2013 v 16:10  •  www.gibon-music.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí