Menu Forum

Hledám hudbu na svatbu 14.6.2013, Valašské Meziříčí

18. čer 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
tarra27 (30 r.)
Registrovala se 28. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 345 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tarra27 (30 r.)
Registrovala se 28. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 345 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Vypadla nám hudba, respektivě nevypadla, ale posunuli čas na 16h a jen do půlnoci.....jinak si máme pořídit mp3....tudíž sháníme novou...máme obřad v 11h, bylo by vhodné, aby se začalo hrát cca 14,30 nebo alespon aby to bylo připravené....nejdéle v 15h....
11. čer 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
447
Registrovala se 8. září 2011 na beremese.cz. Přidala 1392 příspěvků a 1 inzerát. Má 160 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
447
Registrovala se 8. září 2011 na beremese.cz. Přidala 1392 příspěvků a 1 inzerát. Má 160 přátel. Region Nový Jičín.
 zkus T.N.T. z Příbora
11. čer 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gibon_music_band
Gibon Music Band
Iva Altrichterová PRO

Hudba a zábava - Region Zlín
PRO Shop: 1 inzerát
11
fotoportrét
fotoportrét
gibon_music_band
Gibon Music Band
Iva Altrichterová PRO

11
 Dobrý večer, pátek máme volný. Rádi zahrajeme. Jsme ze Zlína, mrkněte na naše stránky dole.
S pozdravem Gibon Music Band
11. čer 2013 ve 20:52  •  www.gibon-music.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
tarra27 (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tarra27 (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 Děkuji
@gibon_music_band hráli jste báječně, moc jsme si to užili....bylo to skvělé...

pro ostatní, paní sehnala komplet kapelu včetně saxofonisty, bylo to úžasné....nedáme na ně dopustit....za mě jednoznačně super, doufám a věřím, že se nevidíme naposledy emoticon děkujeme.
18. čer 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gibon_music_band
Gibon Music Band
Iva Altrichterová PRO

11
fotoportrét
fotoportrét
gibon_music_band
Gibon Music Band
Iva Altrichterová PRO

11
 @tarra27 Dobrý den, moc Vás zdravím. Jsme rádi, že jsme se líbili. Děkujeme za pěkná slova. I my jsme si svatbu užili, bylo to super. Budeme doufat v brzské shledání. Pozdravujte rodinku, bylo nám s Vámi moc dobře. Pokud napíšete doporučení přímo do mého profilu, tak budeme jedině rádi. Moc a moc děkujeme za pozvání a pokud budete mít chvilku, tak pošlete i nějaké fotky. Krásné léto. Gibon Music Band
18. čer 2013 v 16:10  •  www.gibon-music.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí