Hledám DJ nebo kapelu na svatbu příští rok 26.6.2021

Profilova fotka
Dobrý den, poradíte prosím nějakého DJ nebo kapelu na svatbu ? 26.6.2021. Svatba proběhne kousek od Tábora. Ještě se rozhodujeme jestli kapelu nebo DJ. Děkuji za nabídky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a rád vám zajistím muziku a zábavu na vaší svatbě. Jsem dj a Moderator se zkušenostmi na svatbách, plesech i v klubech a na diskotékách. Mám profi vybavení včetně fotobudky s okamžitým tiskem. Mou nabídku najdete na webových stránkách a na Facebooku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Nabídku hudební skupiny jsme Vám poslali do interní pošty. Přeji hezký den, Ivan
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrknete na www.djozzby.cz Rád zahraju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla své služby DJ i živé hudby zároveň. Jde o kombinaci zpěvu a hry na kytaru s doprovodem hudebních podkladů českých i zahraničních písní (zvukově jako celá kapela) a volnou nohou se poté přejde do diskotéky (máte tak výhodu obojího). Je o to veliký zájem a těší se to veliké oblibě. Odmoderování celé akce a zorganizování nejrůznějších svatebních her je naprostou samozřejmostí. Vlastní aparatura i osvětlení. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
Dobrý den. NA VAŠÍ SVATBĚ ZAŘÍDÍM: Ozvučení obřadu: písně na příchody, ozvučení oddávajícího, podkres při gratulacích Svatební hostina: podkresová hudba, ozvučení proslovů Svatební hry: odmoderování svatebních her, konzultace volby těch správných her Svatební párty: žánr muziky určujete Vy, A já udělám vše proto, aby zábava žila až do rána Moderování důležitých momentů: informování svatebčanů o programu či předání informací co se zrovna děje
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?