Hledám DJ nebo kapelu na svatbu 5.9. 2015?

Hledám DJ nebo kapelu na svatbu 5.9. 2015 na Sedlčansku. Pokud máte volno, zašlete mi prosím svou cenovou nabídku. Jednalo by se o produkci na hostině, cca od 15.00.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, konkrétní nabídka zaslána interní poštou. S pozdravem a přáním hezkého dne. Petra Balatá tým Uni - Dj´s.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 250 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Termín máme zatím volný. Máme dlouhodobou praxi pro zajištění hudby nejen na svatební after party. V případě zájmu o kapelu - trio mě nechte kontakt v IP nebo e-mail, pošlu Vám nabídku a podrobnější info. Přeji hezký den, Ivan
Odpovědět
Hodně kapelek, které hrají na svatbách, najdete na Facebooku na stránce Kapely Dua Tria... Určitě je kapela lepší než DJ. Jsem hudebník a velmi mě udivuje, že si někdo udělá ze svatby diskotéku. Zpívám v kapele a máme připravený krásný program pro celý svatbní den. Pečlivě vybíráme skladby pro všechny generace, které se svatby zúčastní, vymýšlíme program, se vším pomáháme, půjčujeme mikrofony, cestujeme za svatbou po celé republice a někdo se nechá nachytat a zaplatí si DJ. Myslím si, že by měla hrát kapela a teprve posléze když už, tak DJ. No, kdo šetří, má za tři. Kdyby jste potřebovali s kapelou pomoct, můžete se mi ozvat. Mám spoustu kamarádů hudebníků a sama jsem z branže. Bohužel hodně zkoušíme a někdy se nedozvíme, že nás někdo potřebuje. Pokud ještě kapelu nemáte, napište mi a já se poptám po nějaké volné.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?