Menu Forum

Hledám DJ na svatbu z Brna a okolí na 31.08.2013

20. srp 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
hannia
2
Registrovala se 16. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
hannia
2
Registrovala se 16. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahojte,
nutně sháním Dj-e ideálně poblíž Brna nebo přímo z Brna, který by byl ochoten si dovézt své vlastní zařízení, udělat ozvučení a pouštět hudbu na naší svatbě, kterou jsme ochotni i sami nachystat. Sháníme tedy někoho s vybavením, jako pouštěče hudby emoticon
Prosím ozvěte se, kdo byste měl volný termín 31.08.2013 a Vaše cenová relace je přijatelná!
/případně nevěsty, které máte nějaké doporučení a tipy- budu Vám za vše moc vděčná!¨/
29. črc 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
8. srp 2013 v 07:50 • pandel
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
fotoportrét
fotoportrét
kjlb
DJ na svatbu,párty stany,potahy na židle
Jan Kostolnik PRO

Hudba a zábava - Region Liberec
PRO Shop: 15 inzerátů
7
 Dobrý den, mohu nabídnout naše služby DJe na svatbu, popř. ozvučení obřadu a karaoke. Jsme z Liberce, orient.cena 4800Kč / 6 hod. Kostolnik
8. srp 2013 v 07:55  •  www.kostolnik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
17
 Dobrý den, mohu nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 150 svateb. Jsem z Prostějova a to je kousek emoticon V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
8. srp 2013 ve 14:53  •  www.svatebnidj.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gibon_music_band
Gibon Music Band
Iva Altrichterová PRO

Hudba a zábava - Region Zlín
PRO Shop: 1 inzerát
11
fotoportrét
fotoportrét
gibon_music_band
Gibon Music Band
Iva Altrichterová PRO

Hudba a zábava - Region Zlín
PRO Shop: 1 inzerát
11
 @hannia Zkuste se mrknou na naše stránky, třeba se nakonec rozhodnete pro kapelu. emoticon Termín nám bohužel svatebčané na poslední chvilku přesunuli...hezký večer.
20. srp 2013 ve 21:31  •  www.gibon-music.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí