Hledám DJ na svatbu z Brna a okolí na 31.08.2013

Ahojte, nutně sháním Dj-e ideálně poblíž Brna nebo přímo z Brna, který by byl ochoten si dovézt své vlastní zařízení, udělat ozvučení a pouštět hudbu na naší svatbě, kterou jsme ochotni i sami nachystat. Sháníme tedy někoho s vybavením, jako pouštěče hudby :) Prosím ozvěte se, kdo byste měl volný termín 31.08.2013 a Vaše cenová relace je přijatelná! /případně nevěsty, které máte nějaké doporučení a tipy- budu Vám za vše moc vděčná!¨/
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout naše služby DJe na svatbu, popř. ozvučení obřadu a karaoke. Jsme z Liberce, orient.cena 4800Kč / 6 hod. Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 150 svateb. Jsem z Prostějova a to je kousek :-) V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
@hannia Zkuste se mrknou na naše stránky, třeba se nakonec rozhodnete pro kapelu. :-) Termín nám bohužel svatebčané na poslední chvilku přesunuli...hezký večer.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?