Hledám DJ na svatbu z Brna a okolí na 31.08.2013

20. srp 201330

Ahojte,
nutně sháním Dj-e ideálně poblíž Brna nebo přímo z Brna, který by byl ochoten si dovézt své vlastní zařízení, udělat ozvučení a pouštět hudbu na naší svatbě, kterou jsme ochotni i sami nachystat. Sháníme tedy někoho s vybavením, jako pouštěče hudby 🙂
Prosím ozvěte se, kdo byste měl volný termín 31.08.2013 a Vaše cenová relace je přijatelná!
/případně nevěsty, které máte nějaké doporučení a tipy- budu Vám za vše moc vděčná!¨/

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den, mohu nabídnout naše služby DJe na svatbu, popř. ozvučení obřadu a karaoke. Jsme z Liberce, orient.cena 4800Kč / 6 hod. Kostolnik

• Dobrý den, mohu nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 150 svateb. Jsem z Prostějova a to je kousek 🙂 V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek

• @hannia  Zkuste se mrknou na naše stránky, třeba se nakonec rozhodnete pro kapelu. 🙂 Termín nám bohužel svatebčané na poslední chvilku přesunuli...hezký večer.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    DJ´s agentura zajišťující Dje pro svatby a další typy akcí
    Hledáte kapelu pro váš den D? Vsaďte na jistotu a zvolte kapelu s více než 12-letou praxí!
    Špičková aparatura,muzikanti i produkce zaručena!!
    Dobří Djové hrají skladby které chcete slyšet. Skvělí DJové hrají skladby o kterých jste ani netušili, že je chcete slyšet!