Hledám DJ na svatbu v Praze 19.7.2014

Ahoj, hledám DJ na svatební večerní zábavu v sobotu 19.7.2014. Děkuji za nabídky a doporučení. Nepotřebujeme veselice "jede jede mašinka", to neee, ale rádi bychom něco např. českého, staršího pro rodiče/prarodiče, U2, Kryštof, ACDC aj. a s možností výběru během zábavy :-) Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den slečno Deni, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám interní poštu :-) S pozdravem, Dj Libor
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rádi pro vás přijedeme zahrát pro více info o nás a našich Dj´s můžete navštívit náš web. S pozdravem. Tým Uni Dj´s
Odpovědět
Profilova fotka
Umím Vám zahrát jak si jen přejete:)
Odpovědět
Profilova fotka
Poslána SZ
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zdravím. Zdá se, že jsem to co hledáte. Starší, zkušený - DJ samozřejmě :-) Mrkněte na moje webky. Poradím, dám nabídku. Přeji hezký večer DJ ZDENEK
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Dobrý den hledám vhodného DJ na menší svatbu 35 lidí a nějaké děti. Prostor není moc velký, tančit se bude všude kde se dá. Obřad máme na Praze 4 - Lhotka a jedná se o čas tak od 17h do půlnoci. Netuším jak se pohybují ceny, ale nehledáme vůbec nic velkého nebo nikoho s velkou aparaturou. Jen ať se nemusíme starat o hudbu, případně menší moderování zábavy. Hudba ve stylu (české, muzikální melodie, Kryštof, Alicie Keys, Abba, atd.) Nabídněte prosím do mailu: monivan@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@deniqua Dobrý den, odeslána IP. Kostolnik
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?