Hledám DJ na svatbu v létě 2019

hledam DJ na nasi svatbu (2019) u Sedlcan, pohodoveho, ktery zahraje cokoliv, hlavne na prani svatebcanu, nevesty a zenicha a i rad malinko moderuje. Pojato jako jedna velka party :-) Dekujeme.....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu interní poštou, snad se trefíme do termínu. Pokud Vás moje nabídka zaujme, ozvěte se. Mějte se krásně - Mirek - DJ Giacomo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud budu mít váš termín volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.PŘIVEZU SEBOU HODNĚ HVĚZD,PROTOŽE MÁTE SE MNOU VIDEOPROJEKCI ZDARMA.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Nově také nabízím doplňkové služby pro vás :-) Více v záložce služby na www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. Mohu poprosit termín konání IP :-) S pozdravem DJ a moderátor Milan Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby dje a moderátora. Nabídku posílám do interní pošty. S přáním klidných příprav svatby Lukáš Mercl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno Lenny, na Vaší svatbě v létě 2019 u Sedlčan Vám rád budu k dispozici a rád splním všechny Vaše požadavky :-) Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratuujeme Vám k zasnoubení. Podívejte se na naše webové stránky , kde naleznete spousty videoukázek naší práce. Pokuď Vás čímkoliv zaujmeme, tak už jen stačí jendoduše vyplnit nezávaznou poptávku a společně vymyslíme jak dokreslit Váš den. Budu se na Vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si zaslat nabídku do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, odeslána IP. Kostolnik
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?