Hledám Dj na svatbu 6.9.2013, Praha

Profilova fotka
Prosím o pomoc. Hledám dj na svatbu, který by byl z okolí Prahy, nebo Prahy.. Svatba bude pro 28 lidí s tím, že máme oprvdu málo místa. Hostina se bude konat v restauraci Pod Vinicí(Praha 4- Modřany). Tak pokud by jste věděli o někom takovém a levnějším, tak písněte. Předem děkuji za pomoc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanczska Tak hledám, zatím mám nabídky za 6tis... to se mi moc nechce... Ach jo...
Odpovědět
@koada pošlu ti kontakt na DJ, který se vejde max. do 4000,- jestli chceš
Odpovědět
Profilova fotka
@starkova123 zlatá
Odpovědět
@koada máš to v poště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@koada no jako 5000 se mi za něj taky dávat nechce prostě :-/ je to na prdku
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanczska komu by se chtělo...
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme meli DJ kamarada z Jicina za 1800,- a jel za nami 60km :-) Poslu kontakt jestli chces.
Odpovědět
http://www.beremese.cz/katalog/firma/...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanczska Dobrý den,mohu nabídnout naše služby, cena např. 6hod. / 4800Kč nebo kalkulace dle zadání a dohody.Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
@boruvka22 to by jsi byla opravdu zlaticko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 150 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
@starkova123 Ahoj, mohla bych poprosit také o kontakt na DJ, který se vejde do 4 000? Zatím se mi nepodařilo na nikoho narazit. Moc děkuju.:-)
Odpovědět
@michaeeeela psala jsem ti do pošty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte se i na mé stránky, běžně hraju taky za cenu kolem 5000, ale při kratší produkci bychom se k těm 4000 taky dostali. Samozřejmě včetně aparatury, světel a dopravy. Hezký den, Mirek Kasan
Odpovědět
Profilova fotka
@boruvka22 Ahojky, můžu se optat na DJ z Jičína? Jak hraje? Co všechno zahraje? Je bavič? atd. Máme hostinu v Nové Pace, tak by to bylo moc fajn. Prosím o kontakt. Děkuji. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kudlikovka Dobrý den, jsem sice z Prahy, ale hraji dobře, zahraji všechno, lidi se se mnou nenudí a Nová Paka není tak daleko. :-) Když tak se podívejte na mé stránky, přeji hezký den!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pravidelné svatby v Praze / Villa Richter - Pražský hrad, Písecká brána, Golf Yacht a další / možno se případně přijít podívat na nějakou svatbu pro " referenci ". Hrajeme v Praze i svatby na lodích pro mezinárodní klientelu. Na každé svatbě máme připravené pro hosty překvapení. Hrát Vám bude / budou / moderátoři z rádia či TV. Kvalita, profesionalita. Těším se na Váš kontakt.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@ivanczska Dobrý den, mohu nabídnoutnaše služby DJe na svatbu, možno doplnit o karaoke, ad. Cena je dle zadání, orientačně 4000Kč 6 hod. - dohoda.Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
@koada Dobrý den, mohu nabídnoutnaše služby DJe na svatbu, možno doplnit o karaoke, ad. Cena je dle zadání, orientačně 4000Kč 6 hod. - dohoda.Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
@michaeeeela Dobrý den, mohu nabídnoutnaše služby DJe na svatbu, možno doplnit o karaoke, ad. Cena je dle zadání, orientačně 4000Kč 6 hod. - dohoda.Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
@kjlb Díky už máme. I s lepšími podmínkami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanczska za sebe mohu doporučit DJ Georgano. Komplet nám odmoderoval celou zábavu, má super organizaci, na všem se domluvíte předem a pak se už o nic nestaráte a užíváte si zábavu :) A stojí 5.900,- i s dopravou, přiveze si vše a hraje jak dlouho je třeba :)
Odpovědět
Profilova fotka
@koada Děkuji za info, snad budete spokojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jestli zde ještě hledáte dj na svatbu, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 150 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám nezávazně poradím a vše můžeme doladit dle vašich přání. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?