Hledám DJ na Svatbu. 5.8.2023

Zdravím, sháním DJ na tento den. Karlovy Vary / Ostrov
Odpovědět
Profilova fotka
@mispulina31 dobrý den, tento termín mám zatím volný a rád za Vámi přijedu na svatbu. Jsem dj/moderátor/bavič a provozuji také fotobudku s okamžitým tiskem. Podívejte se prosím na moje webové stránky pro další informace nebo na Instagram/YouTube pro fotky a videa (odkazy na webu). Bude-li se Vám moje nabídka služeb líbit, ozvěte se prosím. S pozdravem Ondřej Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím své služby svatebního Dj. V případě zájmu se prosím ozvěte. Fajn večer Dj Patrik
Odpovědět
Dobrý večer, na Váš výjimečný svatební den, oslavu, večírek, párty mohu poskytnout kompletní DJ služby dle Vašeho přání, od dojemného ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty (světelná a hudební show) Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny a rozsahu služeb - moderování, koordinace, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin, hazer, dětské disko, laser show.... NOVĚ: možnost zapůjčení VELKÉ MNOŽSTVÍ DEKORAČNÍHO OSVĚTLENÍ (studená bílá). Nevtíravé a osobní jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Hudba a skladby na přání novomanželů a všech svatebčanů bez omezení po celou dobu konání akce. Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím webových stránek, nebo na e-mailu. Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal (DJ Patzy)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?